Ahmet Şahin: "Samsun'da mutluyum"

Samsunspor'un tecrübeli file bekçisi Ahmet Şahin, takımda mutlu olduğunu ve ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ahmet Şahin: 'Samsun'da mutluyum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Ağustos 2011 15:37
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un kalecisi Ahmet Şahin, Samsunspor'da mutlu olduğunu belirterek, ''Yeni sezonda takımım ve formam için elimden geleni yapacağım'' dedi.

Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Samsunspor'un Spor Toto Süper Lig'de başarılı bir takım olması için takım arkadaşları ile birlikte yoğun bir çalışma temposunda olduklarını belirtti.

''Yeni sezona yeni çıkmış bir takımız. Hocasıyla oyuncusuyla yeni bir takımız. Spor Toto Süper Lig'de başarılı ve hedefe oynayan bir takım olmak için daha çok çalışacağız'' diyen Şahin, şöyle devam etti:

''Spor Toto Süper Lig'in ertelenmesi ile oluşan süreci çok iyi şekilde değerlendirdik. Kamp hazırlıklarımızda takım arkadaşlarımızla aramızdaki uyum sorununu büyük ölçüde aşmıştık. Liglerin ertelenmesi ile elde edilen süreçte daha iyi bir takım ve daha iyi bir konuma geldiğimize inanıyorum. Yeni sezon hazırlıklarımızın başından bu yana takım olarak çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. İnşallah çaba ve çalışmalarımızın meyvelerini en iyi şekilde alacağız.''

Samsunspor'da mutlu olduğunu söyleyen Şahin, ''Samsunspor'da mutluyum, yeni sezonda takımım ve formam için elimden geleni yapacağım. Hedefimiz Spor Toto Süper Lig'de kalıcı ve başarıları ile dikkat çeken bir takım olmak'' dedi.

Ligde istikrarlı bir gidiş sergileyeceklerini ifade eden Şahin, ''İnşallah çalışmalarımızın karşılığını en iyi şekilde alacağız. Hocamız Vladimir Petkovic takımımız için elinden geleni yapıyor. Samsun halkına ve Samsunspor taraftarına farklı bir Samsunspor izlettirmek için takım olarak elimizden geleni yapıyoruz'' diye konuştu.

Yeni sezon hazırlıklarına Samsun'da neşeli ve yoğun tempoda devam ettiklerini ligin başlamasını heyecanla beklediklerini ifade eden Şahin, şunları kaydetti:

''Çalışmalarımıza antrenörümüz Yunus Şenocak gözetiminde devam ediyoruz. Takım arkadaşlarımızın uyumlu bir çalışma içinde olduklarını görmek bizi de çok mutlu ediyor. Yeni sezonda başarılı olmak, takımımızı en iyi yerlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu bağlamda hocamız ve yardımcı antrenörlerimiz gözetiminde sıkı bir çalışma temposundayız. İnşallah yeni sezonda hedeflerimize ulaşan bir takım oluruz.''

Samsunsporlu taraftarların takımlarına güvenmesini isteyen Şahin, ''Samsun halkının ve taraftarının coşkulu desteği ile Spor Toto Süper Lig'de gerekeni yapacağız'' ifadelerini kullandı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam