Sergen Yalçın'dan Levent Şahin'e cevap

BtcTurk Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray yardımcı antrenörü Levent Şahin'in sözlerine yanıt verdi.

Haber; Sporx.com
Sergen Yalçın'dan Levent Şahin'e cevap
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Eylül 2019 22:56
BtcTurk Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray yardımcı antrenörü Levent Şahin'in hakem Arda Kardeşler ile eleştirileriyle ilgili açıklama yaptı.

LEVENT ŞAHİN'İN AÇIKLAMASI

Levent Şahin karşılaşma sonrası hakem kararlarını eleştiriken "Çok merak ediyorum, 1-0 olsaydı 3 dakika uzatma verir miydi?" dedi.

SERGEN YALÇIN'IN YANITI

Sergen Yalçın, karşılaşmada 1-1'den sonra oyunun kendilerine döndüğünü belirterek, "Ondan sonra hakemin oyunu uzatmasının Galatasaray'ın lehine olacağını düşünmüyorum çünkü 1-1'den sonra biz gol kaçırdık. Hakemden çok sızlanacak bir durum olduğunu düşünmüyorum özellikle Galatasaray tarafına baktığımızda. Hakemlik ortada çok bir şey olduğunu düşünmüyorum. Net söylemiyorum, uzaktım göremedim ama Ömer Bayram idi herhalde Guilherme'ye yaptığı faulde ikinci sarı karttan yüzde yüz atılması gerekiyordu. Televizyondan izlediğimizde daha net göreceğiz ama hakemin kötü bir yönetim gösterdiğini düşünmüyorum." açıklamasını yaptı.Tümü
TÜMÜ