Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Lillard, Portland'a karşı duyduğu hayal kırıklığını açıkça dile getirdi" iddiası!

Portland Trail Blazers süperstarı Damian Lillard'ın ABD Milli takımının akşam yemeği sırasında Blazers'a karşı duyduğu hayal kırıklığından bahsettiği iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Portland Trail Blazers süperstarı Damian Lillard'ın ABD Milli takımının akşam yemeği sırasında Blazers'a karşı duyduğu hayal kırıklığından bahsettiği iddia edildi.

TrueHoop'tan Henry Abbott 16 Temmuz Cuma günü, Lillard'ın yakın gelecekte Portland'dan bir takas talebinde bulunmayı planladığını bildirmişti.

14 Temmuz Çarşamba günü Las Vegas'ta Lillard'ın ABD Milli takımındaki arkadaşlarından birkaçının katıldığı bir akşam yemeği sırasında, durumundan "dikkat çekici bir biçimde şikayet ettiği" söylendi. Lillard'ın, Blazers ile durumun daha da kötüye gittiğini düşündüğü ve %75 oranda bir takas talep etmeyi düşündüğünü paylaştığı kaydedildi. Lillard, iddiaya göre o haftanın Cuma gününde bir takas talep etme olasılığının, yüzde 25 olduğunu düşünmüştü.

Lillard'ın bu yorumları ligde ve sonunda bu iddiayı bildiren Abbott'a ulaşmıştı. Blazers'a takas teklifleri gelmeye başlamıştı ve Lillard Cuma akşamı basına açıklama yaparak takas istediği yönündeki haberleri yalanlamıştı. Ancak Dame, Blazers'ın bir an önce daha iyiye gittiğini görmek istediğini de sözlerine eklemişti.

Abbott'ın iddiasına göre Lillard, Blazers'tan bir takas istediğine karar verirse, alacağı maaştan vazgeçmeye hazır durumda ve takım bu duruma onu mecbur bırakmıyor. 31 yaşındaki oyuncu ayrıca, hangi takımda oynayacağını da seçme şansına sahip olabilir.