Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Kyrie, Celtics'le bir süredir tüm iletişim bağını kesti" iddiası

Kyrie Irving'in, bir süredir Boston Celtics'in ön ofisi ile herhangi bir gerekçe göstermeden tüm iletişimini kestiği açıklandı.

Haber; Sporx.com
Kyrie Irving'in, bir süredir Boston Celtics'in ön ofisi ile herhangi bir gerekçe göstermeden tüm iletişimini kestiği açıklandı.

Irving'in adı bir süredir Brooklyn Nets ile geçiyordu ve Boston'da kalmak istemediğine dair onlarca rapor ortaya atılmşıtı

Boston Globe'dan Adam Himmelsbach'ın konuyla ilgili ifadeleri şu şekildeydi:

"Şu anda Irving durumunun en garip yanı, esasen Celtics'e karşı 'hayaletlik' yapması. Organizasyon içinde konuştuğum insanlar, son haftalarda Irving ile çok az iletişim kurduklarını açıkça belirttiler.

Anthony Davis'i takas etmenin Celtics'e Irving'in kalması için yeni bir vizyon vermiş olacağına dair bazı umutlar vardı. Fakat bu, açıkça, artık bir seçenek değil.

Irving'in kampından çoğunlukla hiçbir ses gelmiyordu ve bu kısmen de kampında bir düzenleme yaptığı için olabilir. Irving'in geçen hafta uzun süredir beraber iş yaptığı menajeri Jeff Wechsler'i yolladığı ve Roc Nation Sports ile imza atmayı planladığı bildirilmişti. The Athletic, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Irving ve Celtics'in drafttan bir süre önce buluşabileceğini bildirdi. Belli oluyor ki Celtics, draft haklarını nasıl kullanacaklarına karar vermeden önce planları hakkında bir fikir edinmek istiyor."