Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kris Dunn'ın Bulls günlerinin sonu yakın mı?

Kris Dunn'ın, 2019-20 sezonunun başında Chicago Bulls ekibinde olması ihtimalinin düşük olduğu düşünülüyor.

Haber; Sporx.com
Kris Dunn'ın, 2019-20 sezonunun başında Chicago Bulls ekibinde olması ihtimalinin düşük olduğu düşünülüyor.

Bulls, geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen Draftta, yedinci sırada North Carolina guardı Coby White'ı seçmişti ve bu durumun, Dunn'ın gidişine bir işaret olabileceği düşünülüyor.

The Athletic'ten Darnell Mayberry'ye göre, Bulls ekibi Dunn'dan çoktan vazgeçmişti:

"Bulls'un Kris Dunn'dan vazgeçtiğine, takım basına bunu duyurmasa da hiç şüphem yok. Dunn'a yönelik takas fırsatlarını araştırdıkları yaygın olarak bildirilmişti ve medya günü geldiğinde Dunn hala takımda olursa şaşırırım.

Daha da önemlisi, o Temmuz gününe dönersek, Dunn'ın tarafı bir takasın ne zaman sonuçlanacağının haberini beklemekte olarak "herhangi bir gün" mentalitesine sahipti. Bu bütün olayların sonucunda, Dunn'ın Chicago'da kalmasını içeren bir çözüm görmüyorum. Çok fazla şey söylendi. Çok fazla şey yapıldı. Dunn'ın açılış gecesi kadroda olmasına yüzde 20, son takas tarihinden önce Bulls üyesi olarak kalmasına da %0 şans veriyorum."

Dunn, NBA'de dördüncü yılına, Bulls ile üçüncü yılına giriyor.