Hamit Altıntop: "20-25 hoca ile görüştüm"

Milli Takımlardan Sorumlu olan Hamit Altıntop, Stefan Kuntz ile birlikte 20-25 teknik adamla görüştüğünü duyurdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Hamit Altıntop: '20-25 hoca ile görüştüm'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Eylül 2021 16:22
TFF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Stefan Kuntz'un göreve getirilme sürecini anlattı.

İşte Hamit Altıntop'un açıklamaları:

"Hedefimiz çok büyük. Türkiye'nin hedefinin de çok büyük olması gerekir. Şenol Hocamızla ayrıldıktan sonra 20-25 hocayla görüştük. Bazı konuşmalarımızda Servet Bey ve Erhan Bey de bulundu. Türkiye'nin albenisi çok. Ancak içeriden olmadıkları için eksiklerimizi göremiyorlar. Gerçekler var bu gerçeklerimizi görme vakti. Eksiklerimizi görüp, futbolcu arkadaşlarımıza gerçekçi yaklaşmalıyız. Bunları en kısa zamanda telafi etmeye çalışacağız. Coşku ve heyecan bende, hocamızda, başkanımızda bulunuyor. Birbirimizi en iyi şekilde destekleyelim. Bu çocukları doğru mesajlarla, enerjiyle el üstünde tutalım. Ben bu milli takımı o kadar iyi biliyorum ki. 5 maçın açıklaması yok. Hepimizin bunda payı var. Donuklardı 5 maçta. Bilim ve eğitime çok önem vereceğiz ve Kuntz'a her konuda yardımcı olmaya çalışacağız. Bu ciddiyeti, bu güzel oyunu güzel anılarla kutlarız umarım. En kısa sürede futbolumuzu konuşmak için yine bir araya geleceğiz. Taktiğimizi konuşacağız. Şimdi Stefan bugünün tadını çıkarsın, yarın iş başı yapacak. Onu zaten uyardım."

"İYİ İŞLER YAPACAĞIZ"

Bizim hedefimiz Türkiye'de futbol kültürünü ve sevgisini artırmak. Eski heyecanı ve gururu yaşatabilmek. Sorumluluğumuz sadece saha içi değil, saha dışında da duruşumuzla bunu bağdaştırmak istiyoruz. Yönetimdeki abilerimiz her konuda bilgili, destekledikleri için teşekkür ederim. Nasıl daha iyi futbol oynarız diye son 6 aydır çalışıyoruz. Stefan Kuntz ile bunu nasıl daha iyi seviyeye getiririz, hızlandırabiliriz diye düşünüyoruz.

"YARDIMCILARI AÇIKLAYACAĞIZ"

Hocamızın 2 kendi tercih ettiği yardımcısı olacak. Diğer arkadaşlarla ilgili küçük bir çalışmamız var. Tabii ki kendi tercihlerini yapmıştır, uygunluk görürsek görev vereceğiz. Ülkemizi iyi tanıyan bir arkadaşımızın da ekipte olması öngörülüyor. Tam kadroyu da inşallah önümüzdeki günlerde açıklayacağız. 


Tümü
TÜMÜ