Galatasaray'da Marcao ve Mustafa Muhammed kararı!

Galatasaray'da yeni yönetimin, kaynak yaratmak amacıyla Mustafa Muhammed ve Marcao için gelecek teklifleri değerlendirecek. Bu iki oyuncudan toplamda 25 milyon Euro'luk (423 milyon TL) bir bonservis geliri hedefleniyor.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Galatasaray'da Marcao ve Mustafa Muhammed kararı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Mayıs 2022 08:37
Son güncelleme 23 Mayıs 2022 08:51
Galatasaray'da 2018- 2019 ara transfer döneminde Portekiz Ligi ekiplerinden Chaves'ten 4 milyon Euro karşılığında transfer edilen Marcao ile Mısır temsilcisi Zamalek'ten 4 milyon Dolar bedelli bonservisi alınan Mustafa Muhammed'in, gelecek sezon kulüpte kalması zor gözüküyor...

Kulüp arayışlarını sürdüren iki futbolcu için de ciddi teklifler var. İtalyan basınından Calciomercato'ya göre Serie A temsilcisi Torino, Marcao için devrede...

Brezilyalı için 15 milyon Euro bandında bir öneri yapmaya hazırlandıkları belirtildi. Fransa'dan talipleri bulunan Mustafa Muhammed için de 8 milyon Euro civarında bir bedelle satışının gerçekleşmesi hedefleniyor.

Transferde kullanılacak

Hâl böyle olunca iki oyuncu için eklenecek bonuslarla birlikte 25 milyon Euro bandında bir gelir elde edilmesi bekleniyor. Eğer yeni yönetimler, bu iki oyuncunun satışını gerçekleştirmeyi başarırsa görevlerine de sıcak para ile başlamış olacak.

Planlar beklenildiği gibi giderse de bu rakamın transferde kullanılması ve yeni sezonun planlamasının yapılması konusunda harcanması amaçlanıyor.  

 
Tümü
 Reklam