Denizlispor'da kaza sonrası raporu!

Boluspor deplasmanı dönüşünde Afyonkarahisar civarında kaza yapan Altaş Denizlispor'dan açıklama geldi. İşte oyuncuların son durumu...

Haber; DHA, Fotoğraf; DHA
Abone Ol
Denizlispor'da kaza sonrası raporu!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ekim 2022 15:19
Spor Toto 1'inci Lig'de Boluspor deplasmanı dönüşünde 15 Ekim Cumartesi günü sabaha karşı kafile minibüsü Afyonkarahisar civarında kaza yapan Altaş Denizlispor, kazada yaralanan isimlerin son durumlarıyla ilgili açıklama yaptı.

DENİZLİSPOR'DA KAZA SONRASI DURUM

Minibüsün yola devrilip sürüklendiği kazada leğen kemiği kırılan 19 yaşındaki altyapı oyuncusu Ahmet Tekin'in tedavisinin hastanede gözetim altında sürdüğünü açıklayan Denizlispor, sol humerus kemiği, sol köprücük kemiği, kalça kemiği ve kaburgasında kırık olan malzemeci Özlem Karakaya'nın tedavisinin yoğun bakımda devam ettiğini duyurdu.

Ayak bileğinde ezik ve vücudunun çeşitli noktalarında ezik ve kesik olan altyapı futbolcusu Mehmet Eren Sıngın, sırt omurgasında kırık olan basın danışmanı Altay Varol ve sol el tarak kemiği kırılan masör Recep Avcu'nun evlerinde istirahat ettikleri belirtildi.

KİMLER İYİ DURUMDA?

Hafif çaplı yaralanmaları olup taburcu edilen futbolcular Oğuzhan Sarı, Samet Emre Gündüz, masör Onur Kılınç, fizyoterapist Yusuf Mercan, medya sorumlusu Mustafa Yıldırım ve malzemeci Sinan Kodal ise iyi durumda.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ