Ünal Karaman, Jose Sosa'yı 'kendisine benzetti!'

Trabzonspor'da Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay ile yıldızı parlamayan Sosa, Ünal Karaman ile birlikte takımına çok büyük katkılar vermeye başladı. .

Haber; Takvim
Ünal Karaman, Jose Sosa'yı 'kendisine benzetti!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ekim 2019 11:36
Jose Sosa farkını ortaya koymaya başladı. Arjantinli maestro, Bordo- Mavili takımda Ünal Karaman'ın gelişi sonrası adeta yeniden doğdu.

Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay'ın teknik direktörlügünde büyük eleştiriler alan ve toplamda 3 asist üretebilen Tangocu, Ünal Karaman'ın önderliğinde birlikte 7 gol, 8 asist üretti.

Ünal Karaman gibi 8 numaralı formayı giyen Sosa, tecrübeli teknik adamla ile çok iyi bir iletişim kurdu. 34 yaşındaki futbolcu takımı sahiplendi. Genç gelişimine yardımcı oldu..

NOVAK VE HOSSEINI SEVİNCİ

Trabzonspor Sağlık Kurulu, Rize maçında sakatlanan Novak ve Hosseini ile açıklama yaptı. Kurul, iki yıldızın Gazişehir maçında oynayacağını belirtti..

YILLIĞI 3.2 MİLYON EURO

Sosa'nın Trabzonspor'da ve şehirde gördüğü ilgiden çok memnun olduğu, bu yüzden de sözleşme uzatmak için para konusunu gündeme bile getirmediği ifade edildi. Transfermarkt'te piyasa değeri 2 milyon Euro olarak gösterilen 1985 doğumlu oyuncu, yıllık 3.2 milyon Euro'luk sözleşmesi ile bordo-mavililerin en fazla kazanan futbolcularından biri.

Bordo-Mavili yönetimin oyuncuya verebilecekleri en yüksek düzeyden teklif yapmaya hazırlandığı öğrenildi. 34 yaşındaki yıldız futbolcu son dönemde ortaya koyduğu futbolla taraflı tarafsız herkesten büyük övgü almıştı. Tecrübeli oyuncu bu sezon 13 maçta 2 gol atarken 4 asist yaptı.


Tümü
TÜMÜ