TURKSPORU dergisi yeni sayısıyla Dergilik'te!

TURKSPORU dergisi yeni sayısı ile birlikte gurur ve zaferlerle dolu! 2018 panoraması, sporcuların yeni rekorları, başarı hikayeleri, röportajlar ve çok daha fazlası dergilikte sizlerle buluşuyor.

Haber; Sporx.com
TURKSPORU dergisi yeni sayısıyla Dergilik'te!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Şubat 2019 10:48
İlk sayısından itibaren tüm branşları kucaklayan yaklaşımıyla büyük ilgi ve destek gören TURKSPORU dergisinin yeni sayısı da milli sporcularımızın gurur veren başarılarıyla dolup taşıyor.

TURKSPORU dergisinin kapağını Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda tarih yazan yüzücülerimiz süslüyor. Rekor üstüne rekor kıran sporcularımızın Balkan Atletizm Şampiyonası ve 3 Bant Bilardo Dünya Kupası'ndaki başarı hikayeleri de TURKSPORU dergisinin üçüncü sayısında yer alıyor.

2018'de sporcularımızın birçoğu dünya çapında başarılara imza atıp bayrağımızı göndere çektirirken bazıları da bizlere ilham veren çok etkileyici hikayeler yazdı. Ramil'in Avrupa şampiyonluğu, Ampute Milli Takımımızın Dünya ikinciliği, Sümeyye Boyacı'nın destansı altın madalyası bunlardan sadece birkaçı.

Her sayıda olduğu gibi bu sayıda da spor kültürünün güzel yönlerini ön plana çıkaran konular TURKSPORU sayfalarında. Kış mevsimini yaşadığımız şu günlerde kış sporlarını tanımak, kürekle dünyayı gezen Erden Eruç'un ilham verici hikayesini okumak ve spor tarihimizin efsane isimlerinden Cemal Kamacı'nın başarılarıyla tekrar gururlanmak isterseniz TURKSPORU'nun 3. sayısını Dergilik uygulamasından ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. http://dergilik.app/TurksporuDergisiSporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ