Rennes'den Kim Min-Jae açıklaması!

Fenerbahçe'nin Güney Koreli stoperi Kim Min-Jae için ilgisi olduğu ifade edilen Fransız ekibi Rennes'de, sportif direktör Florian Maurice çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Rennes'den Kim Min-Jae açıklaması!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Haziran 2022 12:14
Fransa Ligue 1 ekiplerinden Rennes Sportif Direktörü Florian Maurice, Fenerbahçe'nin Güney Koreli stoperi Kim Min-Jae'ye olan ilgileri hakkında açıklamalarda bulundu.

L'Equipe'e konuşan Maurice, West Ham United'a transfer olan Nayef Aguerd'in yerine bir stoper aradıklarını söyleyerek; "Bugünlerde transfer piyasası çok hareketli değil ancak elimden geldiğince Rennes için en rekabetçi kadroyu kurmaya çalışıyorum. Nayef Aguerd gibi bir oyuncunun benzerini bulmak kolay olmuyor. Fenerbahçeli Kim Min-Jae, benim çok beğendiğim ve oyunun mesafesini kısaltma özelliği olan bir stoper. Ancak bu transfer hiç kolay değil." ifadelerini kullandı.

Rennes'in stoper listesinde Kaan Ayhan ve Jason Denayer'in de olduğu ifade edilirken Denayer'in istediği yüksek maaş sebebiyle bu transferin çıkmaza girdiği ifade edildi. Haberde ayrıca, 20 milyon euro fiyat biçilen Kim Min-Jae ile Benfica ve Brighton'ın da ilgilendiği yazıldı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ