Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Myers: "Klay ve KD'yi tutmak için elimizden geleni yapacağız"

Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, organizasyonun bu yaz Klay Thompson ve Kevin Durant'i ellerinde tutabileceğinden emin olmaya devam ediyor.

Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, organizasyonun bu yaz Klay Thompson ve Kevin Durant'i ellerinde tutabileceğinden emin olmaya devam ediyor.

Myers, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bu adamlara en üst düzeyde değer veriyoruz. Kendi takımımız için ne kadar değerli olduklarını anlamasaydım, çok iyi bir GM olmazdım. Kevin NBA Finallerinde oynadığında, sanırım. 9-1 gittik. Başka ne önemlidir bilmiyorum. Ve Klay, ikisi de harikaydı. Bunlar organizasyonunuzda tutmak için her şeyi yapacağınız adamlar."

"KALİTELİ İNSAN BULMAK ZOR, ONLAR ÖYLE"


Thompson ve Durant'in beklemede olan serbest oyuncu dönemi, Warriors'ın bu sezon yaptığı her şeyin önüne çıkmıştı, ancak Durant ve Klay'in Final serisinde sırayla sakatlanmalarıyla, bu hafta daha da önem kazandı.

Myers, sakatlıkların Golden State'in iki oyuncuyu da kovalamasını etkilemeyeceğini söyledi:

"Tek söyleyeceğim, bu adamların bizim için son derece önemli olduğu ve doğru şekilde ödüllendirilmeyi hak ettiği. Yüksek kaliteli insanlar bulmak zor ve ikisi de öyle. O yüzden bu adamları burada tutmak için elimizden geldiğince uğraşacağız."