Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lamar Odom, marijuana işine giriyor

Rich Soil isimli bir giyim koleksiyonuna sahip olan eski NBA yıldızı Lamar Odom'ın, "Rich Soil Organics" adı verilen yeni bir ürün serisi ile marijuana işine girdiği açıklandı.

Rich Soil isimli bir giyim koleksiyonuna sahip olan eski NBA yıldızı Lamar Odom'ın, "Rich Soil Organics" adı verilen yeni bir ürün serisi ile marijuana işine girdiği açıklandı.

Bir basın açıklamasında Odom, esrarın kokain bağımlılığından kurtulmasına yardımcı olduğunu söyledi. Odom "Rehabilitasyon sırasında, sağlığı destekleyen belirli suşları keşfettim" dedi.

Odom'ın diğer açıklamaları şunlardı:

"Rehabilitasyon sırasında, sağlığı destekleyen belirli suşları keşfettim. Bu yüzden organik olarak yetiştirilen, böcek ilacı olmayan esrar sağlayan Camp Green ile birlikte çalışmaya karar verdim. "

"Arkadaşlar, ortaklar ve eski ekip arkadaşlarım, kendimi kurtarma yolunda kullandığım çözümleri sordu ve Rich Soil Organics de böyle doğdu."

"Bu Kenevir temalı çözümleri, halktan benimle aynı vücut sorunlarını tecrübe edebilecek insanlara sunmak için bu mükemmel bir zaman."

Odom, geçtiğimiz senelerde Las Vegas'taki bir genelevde aşırı doz kokainden bilinçsiz halde bulunmuştu ve hatrı sayılır bir süre ölüm kalım mücadelesi vermişti.


7/24 NBA TÜRKİYE