Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kareem: "Lakers, seneye kesinlikle tekrar şampiyon olabilir!"

Los Angeles Lakers efsanesi Kareem Abdul-Jabbar, Lakers ekibinin önümüzdeki yıl şampiyonluğu "kesinlikle tekrarlayabileceğini" söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers efsanesi Kareem Abdul-Jabbar, Lakers ekibinin önümüzdeki yıl şampiyonluğu "kesinlikle tekrarlayabileceğini" söyledi.

Keyshawn, JWill & Zubin podcast'inde Kareem, 2020 şampiyonluğunu eşi benzeri görülmemiş koşullarda kazanan Lakers'ın lider ikilisi LeBron James ve Anthony Davis ile daha fazla şampiyonluk kazanma şansı bulacağından çok emin olduğunu belirtti:

"Kesinlikle tekrar şampiyon olabilirler. Yönetimlerinin kadrodaki hangi boşlukları kapatmaları gerektiğini bulmaları gerekecek ama harika adamlardan oluşan bir çekirdek kadroları var. Onları tutabilirlerse, başka bir şampiyonluk kazanmamaları için bir sebep yok."