Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Jefferson bu kez gerçekten emekli olabilir

Veteran Cavaliers oyuncusu Richard Jefferson, tekrar olası emekliliğinden bahsetti.

Veteran Cavaliers oyuncusu Richard Jefferson, tekrar olası emekliliğinden bahsetti.

Cleveland'ın dramatik 2016 NBA finalleri 7. maçı sonrası emeklilik kararını vermiş olan Jefferson, sonrasında şampiyonluk töreninde bu fikrini değiştirmişti.

Cavaliers'la iki yıllık 5,1 milyon dolarlık bir sözleşme ile Cavs'le yeniden imzalamaya karar veren 37 yaşındaki Jefferson, bir kez daha emekliliğe ayrılmayı düşünüyor.

Kendisi, Channing Frye ile yaptığı "Road Trippin'" podcast'inde bundan şöyle bahsetti:

"Önümüzdeki sezon ne yapacağımı bilmiyorum. Devam etmemin tek yolu, bu heriflerin bu durumu çözüme ulaştırmanın bir yolunu bulması olur. Dürüst olmak gerekirse, günün sonunda, devam etmek sadece tecrübeye değil, 'Road Trippin' için bile değer. Bu yaptığımız çok iyi bir şeydi. Çünkü taraftarlara daha önce hiç görmedikleri bir şey verdik."

Jefferson emeklilik konusunu tartışırken podcast'a konuk olan LeBron James, ekibin ve şehrin kendisinin arkasında olduğunu söyledi.

"Ne yaparsan yap RJ, burada bir evin var. Cleveland'da bir evin var."

Jefferson sözleşmesinin kesin garantili yılında gelecek sezon 2.5 milyon dolar kazanacak.




7/24 NBA TÜRKİYE