G.Saray'a talih kuşu! Sürpriz teklif...

Galatasaray'da Ocak ayında yapılması beklenen büyük transfer taarruzu öncesi kulüp ilginç bir teklif ile karşı karşıya kaldı.

Haber; Haberturk
Abone Ol
G.Saray'a talih kuşu! Sürpriz teklif...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Kasım 2013 10:23
Galatasaray yönetimi, ocak ayı ara transfer dönemi için kaynak yaratmak için tüm imkanlarını seferber ederken, hiç beklemediği bir yerden 'yardım eli' uzandı.

Amerikalı bir petrol şirketinin yetkilileri, G.Saray Başkanı Ünal Aysal ile direkt olarak temasa geçerek, Cimbom'un yapacağı transferlere yarı yarıya destek verebileceklerini bildirdiler.

Başkan Ünal Aysal'a bizzat teklifte bulunan şirkentin yöneticileri, daha önce Beşiktaş'ın da buna benzer bir uygulamaya imza attığı gibi, devre arasında alınacak yabancı futbolcuların ücretlerinin yarısını karşılama teminatı verdi.

Ancak alınan isimlerin bonservislerinin yarısına sahip olmayı teklif ettiği öğrenildi. Aysal'ın da gelen bu teklifi ciddi ciddi düşündüğü ve yönetimle de paylaşacağı ifade edildi.

Aslan'ın transfer için yaklaşık 30 milyon Euro'luk bir bütçe ayırmayı planladığı, anlaşma sağlanırsa bu rakamın iki katına çıkabileceği ifade edildi.Tümü
TÜMÜ