Carvalhal ile yollar ayrıldı

Beşiktaş'ta yönetim kurulu, bugün yaptığı toplantı sonucunda Teknik Direktör Carlos Carvalhal'in görevine son verdiği belirtildi.

Haber; AA, Fotoğraf; Sporx.com
Carvalhal ile yollar ayrıldı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Nisan 2012 19:13
Beşiktaş Kulübü'nde teknik direktör Carlos Carvalhal dönemi sona erdi.

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu Fikret Orman başkanlığında bugün gerçekleştirdiği uzun toplantının ardından, Carvalhal ile yolların ayrılmasına karar verdi.
Başkan Fikret Orman yönetiminde Akaretler'deki kulüp binasında bir araya gelen yönetim kurulu, 5 saat süren toplantının ardından Portekizli teknik direktör Carlos Carvalhal ile yolların ayrılmasına karar verdi.

Toplantının ardından yapılan yazılı açıklamada, teknik direktör Carlos Carvalhal ile karşılıklı anlaşma sağlanarak yolların ayrılmasına karar verildiği bildirildi.
Yapılan açıklamada, ''Yönetim kurulu olarak 2011-2012 futbol sezonunda A takımımızın teknik direktörlüğünü yapan Carlos Carvalhal'e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz. Carvalhal-in yerine A takımımız teknik direktörlüğüne, kulübümüz futbol takımlarının genel direktörü Tayfur Havutçu'nun getirilmesine karar verildi'' denildi.

CARVALHAL BEŞİKTAŞ'TAKİ İLK İDMANINA BÖYLE ÇIKMIŞTI!

Bu arada takımdan ayrılan teknik direktör Carlos Carvalhal'in, yarın sabah saat 10.30'da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolcularla vedalaşacağı ve akşam da yönetim kurulu tarafından onuruna bir yemek verileceği kaydedildi.

Beşiktaş ile yollarını ayıran Carvalhal, ''Futbolda şike'' davası kapsamında bir süre Metris Cezaevi'nde tutuklu kalan Tayfur Havutçu'nun yerine takımın başına getirilmişti.

Carvalhal'in yerine getirilen Tayfur Havutçu ise cezaevinden çıkmasının ardından futbol takımlarının genel direktörlüğü görevini yürütüyordu.
Öte yandan Portekizli teknik direktör Carlos Carvalhal ile yolların ayrıldığı Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Borsa'ya da bildirildi.

Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
TÜMÜ