Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Carmelo: "Umarım hikayem, insanlara motivasyon kaynağı olur"

Portland Trail Blazers forveti Carmelo Anthony, NBA'den uzak kaldığı dönemde kendisi hakkında öğrendiklerini açıkladı.

Portland Trail Blazers forveti Carmelo Anthony, NBA'den uzak kaldığı dönemde kendisi hakkında öğrendiklerini açıkladı.

NBA'den bir yıldan fazla uzak kaldığı dönemde, Carmelo kendisi hakkında bir şeyler öğrendiğini belirtti.

Blazers ile Salı günü New Orleans Pelicans'a karşı geçen yıldan beri lig dışına çıktıktan beri ilk maçına çıkmış olan Anthony, kendi hikayesinin, hayatında işler iyi gitmeyen diğer insanlar için motivasyon olarak kullanılabileceğini söyledi:

"İnsanları nasıl motive edebileceğimi öğrendim. Ben genel olarak kavgada güçlü kaldığımı düşünüyorum. Yıkılmadım. Sıkıntı çektim ama ayakta kaldım. Asla sarsılmadım. Güçlü kaldım ve umarım bu herkes için motivasyon olur."

7 OCAK TARİHİNE KADAR VAKTİ VAR


Anthony, geçen sezon Houston Rockets ile sadece 10 maçta oynamıştı ve sonrasında takım onu Chicago Bulls'a takaslamıştı. Bulls, Anthony'yi serbest bırakmış ve Blazers ile imza atana kadar, serbest oyuncu piyasasına girdiğinden beri hiçbir takımdan ilgi görmemişti.

Melo, Salı günü Pelicans'a karşı 24 dakika oynamış ve 4/14 şut isabetiyle 10 sayı atmıştı.

Anthony, Blazers'a günlük 51 bin dolara mal olacak. Portland'da kadrodayken günde 14 bin 490 dolar kazanacak. 7 Ocak tarihine kadar serbest bırakılmadığı takdirde, sözleşmesi tam olarak garanti altına alınacak.