Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Williams: "Los Angeles, Lakers'ın şehridir ama bu sorun değil"

LA Clippers guardı Lou Williams, Los Angeles'ın "Lakers'ın şehri" olmasından ötürü "problemi olmadığını" söyledi.

Haber; Sporx.com
LA Clippers guardı Lou Williams, Los Angeles'ın "Lakers'ın şehri" olmasından ötürü "problemi olmadığını" söyledi.

Büyük bir çoğunluğa göre, Clippers ne kadar iyi olursa olsun, Los Angeles her zaman bir Lakers şehri olacak ve her iki takım için de oynamış olan Williams, bununla ilgili "hiçbir sorun gözetmiyor.":

"Burası bir Laker şehri. Bu konuda bir karışıklık yok. Bu bizim için gayet iyi. İhtimallerin bize karşı olmasını tercih ediyoruz. Bence bu, en iyi halimizi ortaya çıkarmamızı sağlıyor. Bence Clippers ve Lakers için oynamak arasındaki fark da bu. Lakers'tan en başından çok şey bekleniyor ve burada ise bir şey yaparsak, şaşırtıcı oluyor."

Tarihte ilk kez, hem Clippers hem de Lakers aynı anda şampiyonluk yarışmacıları. Clippers, bu sezon Lakers'a karşı oynadığı her iki maçı da kazanmıştı.