Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Redick: "Fultz oldukça sıkı çalışıyor"

Philadelphia 76ers guardı J.J. Redick, çaylak takım arkadaşı Markelle Fultz'un omuz sakatlığından ötürü şutunda oluşan bozukluk hakkında kendisini savundu.

Philadelphia 76ers guardı J.J. Redick, çaylak takım arkadaşı Markelle Fultz'un omuz sakatlığından ötürü şutunda oluşan bozukluk hakkında kendisini savundu.

Redick, takım arkadaşı için şunları söyledi:

"Çok sıkı çalışıyor. Taraftarlar kendisinin gelişimini görmek istiyor ve bunu anlıyorum, ama bunun sandığımızdan daha uzun bir süreç olma durumu var. Yakın zamanda da dönebilir. Bilmiyorum. O işlere ben bakmıyorum. Buraya her gün gelip kendisinin şut atışını seyretmiyorum. Bu biraz takıntılı olur. Hepimiz onu sevdiği işi yaparken görmek istiyoruz."

76ers yöneticisi Bryan Colangelo, Fultz'un dönüşü için herhangi bir tarih vermemiş ve bu sezon hiç forma giyemeyebileceğini bile söylemişti.

Sezonun ilk dört maçından sonra forma giyemeyen Fultz için, Colangelo kendisinin antrenmanlarda boyalı alanda şut atmayla sınırlı olduğunu açıklamıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE