Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Rayford Young: "Oğlumun yeteneğini, Zion'ın atletizmine tercih ederim"

Atlanta Hawks'ın yıldızı Trae Young'ın babası Rayford Young, oğlunun yeteneğini, New Orleans Pelicans yıldızı Zion Williamson'ın atletizmine tercih edeceğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Atlanta Hawks'ın yıldızı Trae Young'ın babası Rayford Young, oğlunun yeteneğini, New Orleans Pelicans yıldızı Zion Williamson'ın atletizmine tercih edeceğini söyledi.

Young, ikinci yılında oyununu bir sonraki seviyeye taşımış ve takımını yükseltme girişimleri işe yaramasa da, Hawks'ın daha güçlü takımlara karşı rekabet edebilmesinin ana sebebi olmuştu.

ATL ekibi sezonu iyi bir dereceyle tamamlamamış, bubble'a davet edilmemiş ve Trae, takımını büyük aşamalara taşımaktan aciz olmakla suçlanmıştı.

Rayford Young, kısa süre önce Twitter'daki Slam Hoops hesabının, takipçilerine Trae'in yeteneği ile Zion Williamson'ın atletizmi arasında hangisine sahip olmayı tercih edeceklerini sorduğu bir soruyu yanıtladı:

"Her ikisi de son derece önemli. Atletizm, tanrı'nın bir armağanıdır. Ancak beceri, iyi olması yıllar alan bir şeydir. Ve beceriler nadiren ölür. Çarpıtmayın."