Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Perkins: "Harden, Curry'den daha iyi bir oyuncu"

Eski NBA oyuncusu Kendrick Perkins, Houston Rockets süperstarı James Harden'ın Golden State Warriors yıldızı Stephen Curry'den daha iyi bir oyuncu olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA oyuncusu Kendrick Perkins, Houston Rockets süperstarı James Harden'ın Golden State Warriors yıldızı Stephen Curry'den daha iyi bir oyuncu olduğunu söyledi.

2008 NBA şampiyonu, Harden'ın Curry'den daha iyi bir oyuncu olduğuna inanıyor. ESPN'nin First Take programında ise bunun nedenlerini şöyle açıkladı:

"Çok yönlü oyunculara, beceri setine ve ortaya kimin daha fazla bir şeyler koyduğuna baktığımda, James Harden diyorum. Bu kanıtlanmış bir şey. Harden Oklahoma City'den ayrıldığında, Russell Westbrook ve Kevin Durant ile birlikte oynayıp Yılın Altıncı Adamı ödülünü kazanmıştı. Houston Rockets organizasyonuna adım atar atmaz, takımı tekrar yükseltti. Ve Steph'i küçümsemiyorum. Steph, ilk oylamadan girecek bir Hall of Fame oyuncu. Harden, Steph Curry'den çok daha iyi bir oyuncu."