Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron'a beklenmedik bir hedef: Toronto Raptors

Cleveland Cavaliers'ın süperstar ismi LeBron James'in, bu yaz serbest kalmasıyla gideceği takımlara dair söylentiler de artıyor.

Cleveland Cavaliers'ın süperstar ismi LeBron James'in, bu yaz serbest kalmasıyla gideceği takımlara dair söylentiler de artıyor.

LeBron'un ismi bu kez ESPN yazarı Chris Haynes tarafından Toronto Raptors ile anıldı.

Bu sezonun başında LeBron'un Golden State Warriors ile bir toplantıya açık olduğunu haberini de yazmış olan Haynes, Raptors'ı potansiyel bir hedef takım olarak açıkladı:

"Ortaya beklenmeyen bir ismi, Toronto Raptors'ı atacağım. Ve Boston Celtics'i de gözden kaçırmayalım. Sanırım Celtics, 'ciddiyiz' dediği bir seviyede bulunuyor ve bunu LeBron'un dinleyeceğini düşünüyorum."

Haynes ayrıca, LeBron'un adının geçtiği Houston'la imza atmasının bu noktada gerçekçi olmadığını açıkladı:

"Houston'la çok bağlantı kuruldu. Bana gerçekçi bir seçenek olmadığı söylendi."

7/24 NBA