Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

LeBron'a beklenmedik bir hedef: Toronto Raptors

Cleveland Cavaliers'ın süperstar ismi LeBron James'in, bu yaz serbest kalmasıyla gideceği takımlara dair söylentiler de artıyor.

Cleveland Cavaliers'ın süperstar ismi LeBron James'in, bu yaz serbest kalmasıyla gideceği takımlara dair söylentiler de artıyor.

LeBron'un ismi bu kez ESPN yazarı Chris Haynes tarafından Toronto Raptors ile anıldı.

Bu sezonun başında LeBron'un Golden State Warriors ile bir toplantıya açık olduğunu haberini de yazmış olan Haynes, Raptors'ı potansiyel bir hedef takım olarak açıkladı:

"Ortaya beklenmeyen bir ismi, Toronto Raptors'ı atacağım. Ve Boston Celtics'i de gözden kaçırmayalım. Sanırım Celtics, 'ciddiyiz' dediği bir seviyede bulunuyor ve bunu LeBron'un dinleyeceğini düşünüyorum."

Haynes ayrıca, LeBron'un adının geçtiği Houston'la imza atmasının bu noktada gerçekçi olmadığını açıkladı:

"Houston'la çok bağlantı kuruldu. Bana gerçekçi bir seçenek olmadığı söylendi."

7/24 NBA TÜRKİYE