Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie'nin Boston'daki geleceği belirsiz!

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, önümüzdeki yaz döneminde kontratındaki opsiyonla serbest kalabileceğini ve Boston'daki geleceğinin henüz berrak olmadığını açıkladı.

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, önümüzdeki yaz döneminde kontratındaki opsiyonla serbest kalabileceğini ve Boston'daki geleceğinin henüz berrak olmadığını açıkladı.

26 yaşındaki Kyrie, Celtics ile 2018-19 sezonunda bir NBA şampiyonluğu kazanmaya odaklanmış olduğunu ve ameliyat sonrası dizinin iyileşme sürecini ise "akışına bıraktığını" söyledi.

NY Times'daki röportajından:

"-Celtics'in playofflarda yükselmesini yalnızca kenardan izleyebilmek çok zor olmalı. Dizinin tedavi sonrası süreci nasıl gidiyor?

Kyrie: Akışına bırakıyorum. Bu bir süreç ve bazı şeyleri tekrar yapmaya dönmekle alakalı. Bu yaz dönemi benim için farklı oldu. Vücuduma daha çok odaklanıp, sonraki sezona mental olarak hazırlanma dönemim oldu. Takım arkadaşlarımın başarılarından ötürü onlarla çok gurur duyuyorum. Her şeye rağmen gerçekten bir arada kaldılar. Tabii 7. maç planladığımız gibi gitmedi, ama bu adamlar bu playoff yarışı boyunca her şeylerini ortaya koydu."

- NBA Finallerini izlediğinde, aklından neler geçiyordu? Tabii ki sizler de çok yaklaştınız ama bu sene başaramadınız. Celtics'i uzun vadeli bir hedef yeri olarak görüyor musun?

Kyrie: Önümüzdeki sene bu sorunun bana daha çok sorulacağını biliyorum. Zamanı geldiğinde de daha berrak bir cevabım olacak. Şu anda Boston Celtics üyesi olarak kendimi değerlendirmeliyim. Ve önümüzdeki sezona şampiyonluk kazanma mentalitesiyle girmeliyim."

Kyrie, geçtiğimiz sezon 60 maç oynamış ve dizinden geçirmek durumunda kaldığı operasyonla sezonu kapatmıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE