Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Klay, All-NBA seçilmemesini umursamıyor: "Yüzükler..."

Klay Thompson, bu sezon hiçbir All-NBA takımlarına seçilmese de, şampiyonluk kazanmayı buna tercih ettiğini söyledi.

Klay Thompson, bu sezon hiçbir All-NBA takımlarına seçilmese de, şampiyonluk kazanmayı buna tercih ettiğini söyledi.

Klay, takımlara seçilmediğini muhabirlerden öğrendiğinde şu yanıtı verdi:

"Seçilmemiş miyim? Liste çıktı mı? Yani iyi, güzel. Seçilen adamlara saygı duyuyorum ama beş kez üst üste Finallere çıktığınızda, bu birkaç All-NBA oyuncudan çok daha fazlasını gerektiriyor. Bir tüm zamanlar takımı gibiyiz, ama her neyse, All-NBA üçüncü takımına seçilmektense, bir şampiyonluk kazanmayı tercih ederim, bu yüzden sorun yok."

"BENDEN İYİ GUARD YOK..."


Thompson, All-NBA oylamalarının kontratlarda potansiyel ekstra paraya ağırlık vermesi durumundan hoşlanıp hoşlanmadığı sorukduğunda, şu yanıtı verdi:

"Neyse ne. Bunu kontrol edemem. Ligde benden daha iyi guardlar olduğunu düşünüyor muyum? Hayır. Ama hala oynamamızın nedeni budur, bu yüzden doğrusu konuya hiç girmek istemiyorum."

Thompson, takımlara seçilmemesi durumunu neden umursamadığı sorulduğunda kendine güvenen bir cevap verdi:

"Yüzükler."