Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Ibaka: "Kawhi, gerçekten çok mutlu"

Torono Raptors uzunu Serge Ibaka, Finaller MVP'si takım arkadaşı Kawhi Leonard'ın "gerçekten mutlu olduğunu" söyledi.

Torono Raptors uzunu Serge Ibaka, Finaller MVP'si takım arkadaşı Kawhi Leonard'ın "gerçekten mutlu olduğunu" söyledi.

Ibaka için Kawhi Leonard, biri Kanada'da olmak üzere iki konferansta da bir NBA şampiyonluğunu kazandığı için "gerçekten mutlu."

Normal sezonda ve playofflarda beraber geçirdikleri zamanın ötesinde, Ibaka ve Leonard şampiyonluğu kazandıktan sonraki birkaç gün içinde daha da yakınlaştı. Ibaka, Leonard'ın gerçekten mutlu olduğunu ve önemli olanın bu olduğunu belirtti.

Son birkaç günü Leonard ile Bay Area, Las Vegas ve ardından Los Angeles'ta geçiren Ibaka, şu açıklamaları yaptı:

"Gerçekten çok mutlu, gerçekten çok mutlu. Sezon boyunca ve playofflarda onunla çok konuştum, ancak kazandıktan sonra adamın mutlu olduğunu görebiliyorum. Bu en önemlisi, çünkü bu sporu eğlenmek, keyif almak, mutlu olmak ve insanların sizi sevdiği bir yerde olmak için oynuyoruz. Buradaki insanların kendisini sevdiğini hissettiğinden eminim ve bu andan sonra, en önemlisi bu."