• Dünyanın en iyi kadrosuna bir Türk de yazıldı; sene 2026

  • G.Saray'da Hamit Altıntop için 5 milyon euroluk gerçek

  • Beşiktaş transferden vazgeçti
    "Futbol hayatı da tehlikede..."

  • G.Saraylı Bruma formayı giydi hemen CR7'nin numarayı aldı

Haftanın programı açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu, potada haftanın programını açıkladı.

Kaynak: AA
  •  
Haftanın programı açıklandı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Aralık 2016 12:24
Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 9, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 6, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 13. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Basketbol Süper Ligi

3 Aralık Cumartesi:
15.00 Best Balıkesir-Beşiktaş Sompo Japan (Balıkesir Yeni Spor Salonu)
17.00 Pınar Karşıyaka-Yeşilgiresun Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)
17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-TED Ankara Kolejliler (Gazanfer Bilge)

4 Aralık Pazar:
14.00 Gaziantep Basketbol-Anadolu Efes (Karataş Şahinbey)
16.00 Banvit-Trabzonspor Medical Park (Banvit Kara Ali Acar)
17.00 TOFAŞ-Fenerbahçe (TOFAŞ)
20.00 Galatasaray Odeabank-Muratbey Uşak (Abdi İpekçi)

5 Aralık Pazartesi:
18.00 Darüşşafaka Doğuş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ayhan Şahenk)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi

3 Aralık Cumartesi:
14.00 Tosyalı Toyo Osmaniye-Beşiktaş (Tosyalı)
16.00 Fenerbahçe-Adana ASKİ (Fenerbahçe Metro Enerji)

4 Aralık Pazar:
14.00 MBK Doğuş Hastanesi-Canik Belediyespor (Edip Buran)
14.00 BOTAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Menderes)
14.00 Girne Üniversitesi-Yakın Doğu Üniversitesi (Mamak Belediyesi)
15.30 Galatasaray-İstanbul Üniversitesi (Abdi İpekçi)
16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Bellona AGÜ (Antakya)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

2 Aralık Cuma:
14.00 Gelişim Koleji-Nesine.com Eskişehir Basket (Gelişim Koleji)
14.30 Final Gençlik-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Final Okulları)
16.00 Acıbadem Üniversitesi-Pertevniyal (Acıbadem Üniversitesi)

3 Aralık Cumartesi:
13.30 İstanbulspor Beylikdüzü-Akhisar Belediyespor (Gazanfer Bilge)
16.00 Samsun Büyükşehir Belediye Anakent-Düzce Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)
16.00 Türk Telekom-Bursaspor Durmazlar (TOBB ETÜ)
16.00 Muğla Orman-Yalova Group Belediye (Menteşe)
18.00 Afyon Belediyespor-Mamak Belediye Ankara DSİ (Afyonkarahisar Atatürk)

4 Aralık Pazar:
13.00 Bandırma Kırmızı-Petkimspor (Banvit Kara Ali Acar)

Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
Renault Fluence
BANKACIDAN 2014 HATASIZ 1.5 DİZEL FLUENC
48.750 TL
Anadol 1300
ANADOL ÇEKME BELGELİ 76 MODEL
3.000 TL
Fiat Punto
Fiat Punto - Evo 5k Active 1.3 Multijet
32.450 TL
Fiat Albea
Fiat Albea - 1.4 Fire Dynamic
16.000 TL