Sporx Extra Arama Logo

Serkan Reçber'den flaş Beşiktaş yorumu!
8

SERKAN REÇBER'DEN YORUM

Serkan Reçber, TRT Spor'da Beşiktaş'ın Malmö'ye 2-0 mağlup olduğu karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu.
7

GÜNEŞ'İ ANLAYAMADIM

Şenol Güneş, Malmö'yü izlemiş. İzleyip de böyle bir kadro çıkarmasını anlayamadım.
6

SON DERECE YANLIŞ

Malmö'nün orta sahasında top ayağındayken dikine gidemeyecek iki defansif oyuncu var. Bu orta ikilinin karşısına Medel ve Necip ile çıkmak son derece yanlış.

5

KOMİTE HATA YAPTI

Adem Ljajic, pasör bir 10 numara değil. Bu oyuncunun Torino ve Sırbistan Milli Takımı performanslarına bakarak da bunu görebilirsiniz. Beşiktaş transfer komitesi hata yaptı. Pasör 10 numara değil bu oyuncu.
4

ORKUN KÖKÇÜ'YÜ İSTEDİM

Orkun Kökçü'nün Beşiktaş formasını giymesini çok istedim. Beşiktaş forması giymesi için çok uğraştım. Niye ve nasıl gelmediğini günü geldiğinde o konuyla ilgili söyleyeceklerimiz olur.
3

EN YETENEKLİ OYUNCU

Orkun Kökçü benim canlı izlediğim Avrupa'daki en yetenekli Türk futbolcu. Alırsın Orkun Kökçü'yü, 10 sene boyunca 10 numara aramazsın. Her sene 10 numara ve santrfor mu aranır?
2

BÜYÜK TAKIMLARDA İZLERİZ

Orkun Kökçü'yü bu sene ya da gelecek sene Avrupa'nın büyük takımlarında izleriz. Orkun Kökçü'nün ailesi de Beşiktaş'a gelmesi için uğraştı. Fedakarlıklar yapıldı ama transfer olmadı.
1

ÇOK TEKNİK ADAM, YÖNETİCİ GÖRDÜK

Hatalarımızdan ders aldık diyerek, sonra aynı hataları yapan birçok teknik adam, yönetici ve başkan gördük. Mesele Konyaspor'u yenmek değil. Beşiktaş taraftarının ve camiasının istediği oyunu oynamaktır.