Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Morris, Spurs ile anlaşmasından vazgeçip Knicks'e gitme yolunda

Marcus Morris, San Antonio Spurs ile anlaşmasına rağmen, New York Knicks'e gitmek uğruna bu anlaşmasından vazgeçmeye yakın.

Haber; Sporx.com
Marcus Morris, San Antonio Spurs ile anlaşmasına rağmen, New York Knicks'e gitmek uğruna bu anlaşmasından vazgeçmeye yakın.

ESPN'den Adrian Wojnarowski ve Marc J. Spears, Morris'in New York Knicks ile bir anlaşma imzalamak için San Antonio Spurs ile olan orijinal anlaşmasından vazgeçebileceğini belirttiler.

Yahoo Sports'tan Chris Haynes'e göre Knicks, Morris'e bir yıllığı 15 milyon dolarlık anlaşma teklif etti.

Morris, Spurs'le iki yıllığı 20 milyon dolarlık bir anlaşma yapmıştı. Knicks, Reggie Bullock ile olan anlaşmalarını yeniden müzakere ettikten sonra bu sezon için maaş boşluğunda yer açmıştı.

Spurs, Davis Bertans'ı takas ettikten ve DeMarre Carroll'la anlaşmalarını yeniden müzakere ettikten sonra, Morris ile anlşamak için orta seviye istisna kontratı boşluğunu açmıştı.