Jorge Jesus, Fenerbahçe için geliyor!

Fenerbahçe'nin bir süredir görüşme yaptığı Portekizli teknik adam Jorge Jesus'un sarı lacivertliler ile görüşmek için bu hafta içinde İstanbul'a geleceği belirtildi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; EPA
Abone Ol
Jorge Jesus, Fenerbahçe için geliyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Mayıs 2022 16:06
Fenerbahçe'nin takımın başına getirmekte kararlı olduğu Jorge Jesus'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Portekiz basınına göre, Jesus'un salı günü Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir video konferans görüşmesi yaptığı ve deneyimli hocanın son müzakereler için İstanbul'a geleceği belirtildi.

ŞÜPHELERİNİ GİDERECEK

Haberde Portekizli teknik adamın bu seyahatle öncelikli olarak gördüğü Fenerbahçe ile ilgili tüm şüphelerini gidermek istediği ifade edildi.

Ayrıca, Fenerbahçe ile Jorge Jesus'un anlaşmasının sarı lacivertli kulübün Şampiyonlar Ligi'ne katılmasıyla doğrudan ilişkilendirilebileceği aktarıldı.

ANLAŞMA YAKIN!

Öte yandan İstanbul'da yapılacak olan görüşmeyle birlikte anlaşmanın olumlu yönde sonuçlanmasının beklendiği kaydedildi.

AVUKATINDAN AÇIKLAMA!

Fenerbahçe'nin teknik direktör adaylarından Jorge Jesus'un avukatı Luis Miguel Henrique, sarı-lacivertli takımla ilgili konuştu. Avukat Henrique, Portekizli teknik adamın Fenerbahçe'den aldığı teklifi doğruladı ve henüz somut bir durumun olmadığını söyledi.

Luis Miguel Henrique, CNN Portekiz'e yaptığı açıklamada "Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jorge Jesus ile iyi bir kimya yakalamayı başardı. Jorge Jesus'un bir teklif aldığı ve bu projeyi daha iyi anlama arzusunun olduğu doğru. Bunun dışında tartışılması gereken bazı detaylar daha var ama bu konu hakkında konuşamam." dedi.

Öte yandan avukat Luis Miguel Henrique, Jorge Jesus'un Güney Amerika'dan iki teklif aldığını açıkladı.

Ayrıca Luis Miguel Henrique "Jorge Jesus'un Güney Amerika'dan iki teklif aldığı doğru ve bu tekliflerden bir tanesi Şili'den. Jorge Jesus bugüne kadar hiçbir milli takımı çalıştırmadı. Günlük çalışmayı, günlük tempoyu seven biri. Fenerbahçe, Türkiye'de şampiyonluğa oynuyor, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak. Brezilya Mili Takımı, kendisinin söylediği gibi sadece bir istisna olabilir." ifadelerini kullandı.


SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ