Devre arasında dünyaca ünlü isimleri kadrosuna katmayı hedefleyen Galtasaray, Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in ardından bir bomba daha pattlatı.
Sarı-kırmızılılar, Chelsea'de gösterdiği performansla Avrupa'yı sallayan sonrasında Londra kariyerini noktalayarak Çin Ligi takılarımdan Shanghai Shenhua'da kariyerine devam eden Drogba'yı kadrosuna kattığını resmen duyurdu.
Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Didier Yves Drogba ile 2012-2013 2.yarı sezonundan itibaren 1.5 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır." denildi.
Borsaya yapılan açıklamada ise Didier Drogba'nın bu sezon sonuna kadar 2 milyon euro alacağı kaydedildi. Önümüzdeki sezon ise Fildişi Sahilli golcünün 4 milyon euro ve 15 bin euro maç başı alacağı belirtildi.
Ayrıca dünyaca ünlü golcüye 4 milyon euro imza parası verileceği açıklandı.
![](/img/2013/01/28/Image16.jpg)
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
Sarı-kırmızılılar, Chelsea'de gösterdiği performansla Avrupa'yı sallayan sonrasında Londra kariyerini noktalayarak Çin Ligi takılarımdan Shanghai Shenhua'da kariyerine devam eden Drogba'yı kadrosuna kattığını resmen duyurdu.
Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Didier Yves Drogba ile 2012-2013 2.yarı sezonundan itibaren 1.5 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır." denildi.
Borsaya yapılan açıklamada ise Didier Drogba'nın bu sezon sonuna kadar 2 milyon euro alacağı kaydedildi. Önümüzdeki sezon ise Fildişi Sahilli golcünün 4 milyon euro ve 15 bin euro maç başı alacağı belirtildi.
Ayrıca dünyaca ünlü golcüye 4 milyon euro imza parası verileceği açıklandı.
![](/img/2013/01/28/Image16.jpg)
![](/_img/habersag/v1_onerdiklerimiz_ust.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg)
![](/_img/habersag/v1_onerdiklerimiz_alt.jpg)