Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Cousins'ın hayalinde GM olmak var

Los Angeles Lakers'ın pivotu DeMarcus Cousins, halen NBA kariyerinin ortasında olsa da, emekli olmaya karar vereceği zaman için şimdiden planlar yapıyor.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers'ın pivotu DeMarcus Cousins, halen NBA kariyerinin ortasında olsa da, emekli olmaya karar vereceği zaman için şimdiden planlar yapıyor.

WLKY'den Dyuce Woodson ile yaptığı röportajda Cousins, bir gün iyi bir genel müdür olabileceğine inandığını söyledi. Ayrıca, bu yılki "The Basketball Tournament" turnuvasının, NBA sonrası istediği kariyerinde büyük bir yardım olacağını belirtti:

"Her zaman bir genel menajer olarak kendi takımımı bir araya getirme hayalini kurdum. Yani bu benim için bir deneme çalışması. Sanırım oldukça iyi bir takım bir araya getirdim. Buradan ne olacağını göreceğiz."

Cousins, şu anda TBT Lexington regional'daki "Loyalty is Love" takımının genel menajerliğini yapıyor.