Wenger, Bayern görevini istedi, reddedildi!

Arsenal'den ayrıldıktan sonra boşta olan Arsene Wenger, Bayern Münih teknik direktörlük görevini istedi ancak Alman kulübü yöneticileri bu isteği kabul etmedi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Wenger, Bayern görevini istedi, reddedildi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Kasım 2019 04:37
Niko Kovac'ın gönderilmesinin ardından boşalan Bayern Münih teknik direktörlüğü görevine, Arsene Wenger'in kendini önerdiği ancak bu önerinin kabul görmediği iddia edildi.

Bild'de yer alan habere göre; Arsene Wenger, Niko Kovac'ın gönderilmesinin ardından Bayern Münih CEO'su Karl-Heinz Rummenigge'yi arayarak teknik direktörlük görevini istedi. Rummenigge, konuşmanın Arsene Wenger'e aradığı için teşekkür edip telefonu kapattı.

Bayern Münih'te yeni teknik direktöre karar verecek olan Rummenigge, Uli Höeness ve Hasan Salihamidzic üçlüsü ise Arsene Wenger'i teknik direktör adaylarından biri olarak değerlendirmeye almadı.

WENGER: "30 YILDIR ARKADAŞIZ"

Adının Bayern Münih ile anılması üzerine Arsene Wenger, beIN Sports'a verdiği röportajda, "Bayern Münih'i asla reddetmedim. Çünkü, o kulübü yöneten insanlarla 30 yıldan beri arkadaşlığım var. Bir müddet önce bu görev bana teklif edilmişti. Ancak, gerçekleşmemişti." ifadelerini kullandı.Tümü
TÜMÜ