Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lakers, gerekirse "LeBron ve Davis dışında" herkesi takasa hazır

Los Angeles Lakers'ın, Anthony Davis ve LeBron James dışında kadrodaki "herkesi takas etmeye hazır olduğu" iddia edildi.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers'ın, Anthony Davis ve LeBron James dışında kadrodaki "herkesi takas etmeye hazır olduğu" iddia edildi.

Los Angeles Times'dan Tania Ganguli tarafından yayınlanan bir rapora göre Lakers, James ve Anthony Davis dışında takımın kadrosundaki "herkesi takas" etmeye hazırlanıyor.

LA Times'dan Ganguli, şöyle ifadelerde bulundu:

"Bu yüzden Lakers'ın genel menajeri Rob Pelinka, fikirlerini bilen bir kişiye göre Lakers'ın bir şampiyonluk kazanmak için ihtiyaç duyduğu bir boşluğu doldurmak asıl konu olursa, Davis ve LeBron James dışında kadroda takas yapmaya hazırdır."

Raporlar ayrıca Pelinka'nın Los Angeles'ı geliştirmek için Kyle Kuzma ile takas yapmak istediğini de gösteriyor:

"Lig genelindeki raporlama, Lakers'ın en takaslanabilir yeteneklerinden biri olan Kyle Kuzma'nın etrafında toplandı. Pelinka, bu görüşmeleri bilen insanlara göre Kuzma'nın tartışıldığı birden fazla takımla görüşmeler yaptı. Kendisi genç ve büyük umut vaat eden bir oyuncu ve sözleşmesi de cep dostu."

Lakers ve Sacramento Kings, yakın zamanda Kuzma ve Bogdan Bogdanovic merkezli bir takas senaryosu için konuşmuşlardı.