Fatih Terim: "Varsa bir sıkıntısı, yüzüme söyleyecek"

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Arda Turan'ın kendisini ima ederek küfür etmesi ile ilgili konuştu.
12 Haziran 2017 01:29
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Arda Turan'ın uçakta gazeteci Bilal Meşe'ye yaptığı saldırıda, 'Seni bu uçağa aldıranın...' şeklinde ettiği küfür ile ilgili konuştu.

İŞTE FATİH TERİM'İN O SÖZLERİ...

"O oyuncu diyor ki basına; 'Size buraya aldıranın.. hadi neyse' diye. Doğru mu? Ben buradayım. Benim yerim belli! Sonradan Yıldırım Bey ile görüşmüşler. Neden görüşmüşler bir sorun, neden açılmış telefon."

"12 metre var olayla aramda, 1 metre değil. Penaltı noktasından 1 metre daha uzak. Ben önce hostes ile bir basın mensubu arasında bir münakaşa zannettim. Ben tabletten maça bakıyorum. Yardımcı antrenörler, "Biz bakarız" dedi. Sonra, "Bilal Meşe ile münakaşa" gördüm. Geçerken, baya gülen bir oyuncu gördüm. Kendi arabama bindim. Yanıma aldıklarım bana tamamen anlattı. Saat iki buçuk, üç. Sahur yaparken bana anlattılar tamamen. "Üstüne yatın, sabah hallederiz" dedim. Sabah kendisini çağırdığımda, başkan ve Ali Dürüst beni aradılar. Bir an önce deklarasyon reaksiyonu göstermek istediklerini söyledi. Ben, "Bir konuşayım, bunun karşılığı belli. Eylül ekimi nasıl kurtarırız, ona uğraşacağım." dedim. Ben ona bir şans vermek istediğimi söyledim. Bütün ekip güzel bir metin hazırladı, sonra kendi de hemfikirdi, arkadaşları da arkasındaydı. Sonra ne dedi, ne konuşuldu bilmiyoruz. Biz genel olarak buradayız, yerimiz yurdumuz belli. Bilmiyorum anlatabildim mi tam."

"Bir şey varsa yüzüme söylesin. Yüzüme söyleyecek! Varsa öyle bir sıkıntısı, kimin varsa, yüzüme söyleyecek! Kimin neyi varsa, yüzüme söyleyebiliyorsa gelsin yüzüme söylesin"

Galeri Icon Foto Galeri