Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Doncic: "Playofflara kalacağız"

Luka Doncic, Dallas Mavericks'in Batı Konferansında playoff yapma şansı konusunda kendinden emin.

Haber; Sporx.com
Luka Doncic, Dallas Mavericks'in Batı Konferansında playoff yapma şansı konusunda kendinden emin.

Doncic, şu şekilde konuştu.

"Yapacağız. Playofflara kalacağız. Kalmalıyız. Bu bizim planımız ve bence başaracağız."

Doncic'in öngörüsü bazılarına biraz uzak gibi görünmekle birlikte, iyimser olması için iyi bir neden var. NBA'in geri kalanı iki yıldızı bir araya getirme trendini takip ederken, Mavs eski New York Knicks uzunu Kristaps Porzingis'i kadrosuna kattı.

Sonuç olarak Dallas, NBA'de Doncic ve Porzingis ile gelecek vaat eden genç bir ikiliye sahip. Diğer takımların bazılarının aksine, eşleştirme umdukları gibi sonuç verirse, bir sonraki on yıl boyunca kendi hanedanlıklarını kurma şansına sahipler.

Sorumluluğun büyük ölçüde Doncic ve Porzingis'e düşeceği takım, şampiyonluk ve MVP ödülleri kazanmış olan oyunculara sahip bazı rakiplerine karşı yeteneklerini kanıtlama durumunda olacak.