Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Carmelo: "Boş geçen sürede vücudum ve zihnim tazelendi"

Portland Trail Blazers veteranı Carmelo Anthony, NBA yokluğunda geçen zamanın, zihinsel ve fiziksel olarak kendisine nasıl fayda sağladığını anlattı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Portland Trail Blazers veteranı Carmelo Anthony, NBA yokluğunda geçen zamanın, zihinsel ve fiziksel olarak kendisine nasıl fayda sağladığını anlattı.

Komedyen ve aktör Mike Epps ile birlikte "What's In Your Glass"in son bölümünde Carmelo, küresel KOVID-19 salgını nedeniyle dört aylık bir iş yokluğunun, bubble'daki maçlar için kendisini "taze" hissetmesini sağladığını söyledi:

"Vücudunuz tazeleniyor. Bedeniniz ve zihniniz taze hissediyor. Bunun dışında her şey, olduğu gibi sürüyor. Çalışmaya ve yaptığınız şeyi yapmaya devam ettiğiniz sürece, zanaatinizi keskinleştirerek, günün sonunda zihninizi ve vücudunuzu doğru yerde tutmanız gerekir."

2019-20 sezonu Mart ayında askıya alınmadan önce Anthony, Blazers için 15.3 sayı, 6.3 ribaund ve 1.6 asist ortalamalarıyla oynuyordu.