RB Leipzig - Başakşehir

BeIN Sports 1 (Canlı) 20 Ekim Salı 22:00

Chelsea - Sevilla

BeIN Sports 4 (Canlı) 20 Ekim Salı 22:00

Barcelona - Ferencvaros

BeIN Sports 3 (Canlı) 20 Ekim Salı 22:00

Paris Saint - Germain - Manchester United

BeIN Sports 2 (Canlı) 20 Ekim Salı 22:00

  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    teve2 Hayat Şarkısı (Diğer)
  • 06:45
    Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
  • 08:00
    FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    TRT 1 Tövbeler Olsun (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:15
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 09:00
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
  • 09:45
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 09:45
    Star Tv Demet ve Alişan ile Sabah Sabah (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
  • 10:45
    FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:00
    teve2 Annem (Diğer)
  • 11:00
    Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Masumlar Apartmanı (Diğer)
  • 11:15
    Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
  • 12:45
    Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
  • 12:45
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 13:00
    ATV Atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
  • 13:15
    Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
  • Canlı 13:30
  • 13:40
    TRT 1 Fazlası Zarar (Diğer)
  • 13:45
    teve2 Asi (Diğer)
  • 14:00
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
  • 14:00
    ATV Beni Bırakma (Diğer)
  • Canlı 14:30
  • 15:15
    Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
  • 15:45
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • 15:45
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 16:00
    teve2 Hanımın Çiftliği (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:15
    Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Kİ (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Yeni Bir Ev (Diğer)
  • Canlı 17:00
  • 17:15
    TRT 1 Seksenler (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    TRT Spor Eskişehirspor - Samsunspor (Futbol)
  • 19:00
    ATV Atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Ninja 2 (Diğer)
  • Canlı 19:55
    BeIN Sports 3 Zenit St. Petersburg - Club Brugge (Futbol)
  • Canlı 19:55
    BeIN Sports 2 Dynamo Kiev - Juventus (Futbol)
  • 20:00
    teve2 Fatmagül'ün Suçu Ne? (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Masumlar Apartmanı (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Hekimoğlu (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Yarının Sınırında (Diğer)
  • Canlı 20:00
  • 20:00
    ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Diğer)
  • 20:00
    FOX Baraj (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Züğürt Ağa (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 21:45
    S Sport 2 Joventut Badalona - Umana Reyer Venezia (Basketbol)
  • Canlı 21:45
    beIN Connect Norwich City - Birmingham (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 2 Paris Saint - Germain - Manchester United (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 1 RB Leipzig - Başakşehir (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 3 Barcelona - Ferencvaros (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN MAX1 Lazio - Borussia Dortmund (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 4 Chelsea - Sevilla (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN MAX2 Rennes - Krasnodar (Futbol)
  • 22:15
    Show Tv Üçkağıtçı (Diğer)
  • 22:15
    Star Tv Yarının Sınırında (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Galip Derviş (Diğer)
  • 23:45
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • 01:30
    teve2 Hırsız Polis (Diğer)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ