Fenerbahçe - Trabzonspor

BeIN Sports 1 (Canlı) 25 Ekim Pazar 19:00

Juventus - Hellas Verona

BeIN Sports 4 (Canlı) 25 Ekim Pazar 22:45

  •  
  •  
  • 06:00
    teve2 Kavak Yelleri (Diğer)
  • 06:00
    Show Tv Türk Malı (Diğer)
  • 06:30
    Kanal D Çatı Katı Aşk (Diğer)
  • 06:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:45
    TRT 1 Böyle Bitmesin (Diğer)
  • 07:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 07:30
    ATV Atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 07:30
    Star Tv Medcezir (Diğer)
  • 07:45
    teve2 Afili Aşk (Diğer)
  • 08:15
    TV8 Çook Yaşa (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    Kanal D Konuştukça (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Diriliş "Ertuğrul" (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Magazin D Pazar (Diğer)
  • 09:45
    TV8 Bir Bilen Bir Pişiren (Diğer)
  • 10:00
    ATV Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet (Diğer)
  • 10:00
    Star Tv Burcu ile Hafta Sonu (Diğer)
  • 10:00
    teve2 İlk Öpücük (Diğer)
  • 10:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Pazar Sürprizi (Diğer)
  • 10:30
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 11:15
    FOX Mucize Doktor (Diğer)
  • 11:45
    ATV Dizi TV (Diğer)
  • 11:50
    TRT 1 Enine Boyuna (Diğer)
  • 12:00
    Star Tv Tülin Şahin ile Moda (Diğer)
  • 12:15
    teve2 Çok Gezenti (Diğer)
  • 12:45
    360 Doğala Dönüş (Diğer)
  • Canlı 13:00
    Tivibu Spor 2 Fenerbahçe Beko - Petkimspor (Basketbol)
  • 13:00
    ATV Maria ile Mustafa (Diğer)
  • 13:00
    Star Tv Güldüy Güldüy Show Çocuk (Diğer)
  • 13:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Belma Belen’le Geziyoruz (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda ile Omuz Omuza (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Sev Kardeşim (Diğer)
  • Canlı 13:30
    BeIN Sports 1 Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
  • Canlı 13:30
    TRT Avaz Ankaraspor - Balıkesirspor (Futbol)
  • Canlı 13:30
  • 13:30
    FOX Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi (Diğer)
  • 13:45
    teve2 Rehber (Diğer)
  • 14:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 14:00
    Beyaz Tv Gürkan Şef İle Mangal Keyfi (Diğer)
  • 14:00
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Sadakatsiz (Diğer)
  • Canlı 14:30
    BeIN Sports 3 Cagliari - Crotone (Futbol)
  • 14:30
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 14:45
    Show Tv Mavi Boncuk (Diğer)
  • Canlı 15:00
    BeIN Sports 4 Lens - Nantes (Futbol)
  • 15:00
    teve2 Geniş Aile (Diğer)
  • 15:00
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • Canlı 15:15
    Tivibu Spor 2 Galatasaray - Gaziantep Basket (Basketbol)
  • 15:30
    Star Tv En Güzel Bölüm (Diğer)
  • 15:30
    FOX Çocukluk (Diğer)
  • 15:45
    Star Tv Sefirin Kızı (Diğer)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 2 Alanyaspor - Fatih Karagümrük (Futbol)
  • Canlı 16:00
    TRT Avaz Adanaspor - Tuzlaspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    TRT Spor İstanbulspor - Eskişehirspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    Smartspor Valladolid - Deportivo Alaves (Futbol)
  • Canlı 16:00
    Tivibu Spor Fenerbahçe Öznur Kablo - Kayseri Basket (Basketbol)
  • 16:00
    ATV Hercai (Diğer)
  • 16:00
    Beyaz Tv Anne Olmak (Diğer)
  • 16:15
    Kanal D Hekimoğlu (Diğer)
  • Canlı 16:30
    Tivibu Spor 3 Vitesse - PSV Eindhoven (Futbol)
  • Canlı 17:00
    S Sport Southampton - Everton (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 3 Benevento - Napoli (Futbol)
  • Canlı 17:00
    beIN Connect Parma - Spezia (Futbol)
  • Canlı 17:00
    beIN Connect Brest - RC Strasbourg (Futbol)
  • Canlı 17:00
    beIN Connect Bordeaux - Nimes (Futbol)
  • Canlı 17:00
    beIN Connect Metz - Saint-Etienne (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 4 Montpeiiler - Reims (Futbol)
  • 17:00
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 17:00
    360 Anadoludayız (Diğer)
  • 17:00
    Show Tv Çocuktan Al Haberi (Diğer)
  • Canlı 17:30
    Tivibu Spor 2 OGM Orman - Fethiye Bld (Basketbol)
  • 17:30
    TV8 MasterChef Türkiye (Diğer)
  • Canlı 18:00
    Smartspor Cadiz - Villarreal (Futbol)
  • Canlı 18:45
    Tivibu Spor 3 RKC Waalwijk - Feyenoord (Futbol)
  • 18:45
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Hafta Sonu Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 Fenerbahçe - Trabzonspor (Futbol)
  • Canlı 19:00
    TRT Spor Altay - Giresunspor (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 4 Nice - Lille (Futbol)
  • 19:00
    ATV Hafta Sonu Atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • 19:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • Canlı 19:30
    S Sport Wolverhampton - Newcastle United (Futbol)
  • 19:30
    Beyaz Tv Hanna (Diğer)
  • Canlı 20:00
    S Sport 2 Werder Bremen - Hoffenheim (Futbol)
  • Canlı 20:00
    BeIN Sports 3 Fiorentina - Udinese (Futbol)
  • 20:00
    ATV Maria ile Mustafa (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Menajerimi Ara (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Tövbeler Olsun (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
  • 20:00
    TV8 MasterChef Türkiye (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Arıza (Diğer)
  • 20:00
    FOX Öğretmen (Diğer)
  • Canlı 20:15
    Tivibu Spor 2 Sint - Truiden - Standard Liege (Futbol)
  • Canlı 20:30
    Smartspor Getafe - Granada (Futbol)
  • Canlı 20:30
    Smartspor 2 Real Madrid - Estudiantes (Basketbol)
  • 21:00
    teve2 Ben Bilmem Eşim Bilir (Diğer)
  • 21:30
    Beyaz Tv Ölümcül Deney (Diğer)
  • Canlı 22:00
    Tivibu Spor 3 ADO Den Haag - AZ Alkmaar (Futbol)
  • Canlı 22:15
    S Sport Arsenal - Leicester City (Futbol)
  • 22:30
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 22:45
    BeIN Sports 4 Juventus - Hellas Verona (Futbol)
  • Canlı 23:00
    Smartspor Real Sociedad - Huesca (Futbol)
  • Canlı 23:00
    BeIN Sports 3 Lyon - Monaco (Futbol)
  • 23:15
    Kanal D Yeni Hayat (Diğer)
  • 23:30
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
  • 23:40
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Direniş Karatay (Diğer)
  • 00:15
    Star Tv Yeni Bir Ev (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 00:15
    Show Tv Seçkin Tetikçiler (Diğer)
  • 00:15
    FOX Yasak Elma (Diğer)
  • 00:20
    ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Diğer)
  • 01:00
    360 Spor Gecesi (Futbol)
  • 01:30
    Beyaz Tv Hanna (Diğer)
  • 02:00
    Star Tv Babil (Diğer)
  • 02:00
    teve2 Direniş Karatay (Diğer)
  • 02:15
    Kanal D B Planı (Diğer)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ