BB Erzurumspor - Galatasaray

BeIN Sports 1 (Canlı) 24 Ekim Cumartesi 19:00

Başakşehir FK - Antalyaspor

BeIN Sports 2 (Canlı) 24 Ekim Cumartesi 16:00

Manchester United - Chelsea

S Sport (Canlı) 24 Ekim Cumartesi 19:30

Barcelona - Real Madrid

Smartspor (Canlı) 24 Ekim Cumartesi 17:00

RB Leipzig - Hertha Berlin

A Spor (Canlı) 24 Ekim Cumartesi 16:30

Borussia Dortmund - Schalke 04

S Sport 2 (Canlı) 24 Ekim Cumartesi 19:30

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    teve2 Kavak Yelleri (Diğer)
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:00
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 06:00
    Show Tv Türk Malı (Diğer)
  • 06:30
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 06:45
    TRT 1 Uğurlugiller (Diğer)
  • 07:25
    TRT 1 Perihan Abla (Diğer)
  • 07:30
    Kanal D Hem Kadın Hem Anne (Diğer)
  • 07:30
    Star Tv Medcezir (Diğer)
  • 07:30
    ATV atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 07:45
    teve2 Afili Aşk (Diğer)
  • 08:15
    TV8 Çook Yaşa (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    TRT 1 Seksenler (Diğer)
  • 08:30
    Kanal D Konuştukça (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat (Diğer)
  • 09:30
    360 Tatlı Tuzlu (Diğer)
  • 09:45
    TV8 MasterChef Türkiye (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Magazin D Cumartesi (Diğer)
  • 10:00
    teve2 Güneşi Beklerken (Diğer)
  • 10:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 10:00
    Star Tv Burcu ile Hafta Sonu (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Cumartesi Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    ATV Geleceğe Dönüş 3 (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv İyi Ki Varsın (Diğer)
  • 11:15
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 12:00
    teve2 Evim Şahane (Diğer)
  • 12:00
    Beyaz Tv Nehir Kılıç'la Bu Cumartesi (Diğer)
  • 12:00
    Star Tv Vahe ile Evdeki Mutluluk (Diğer)
  • 12:15
    FOX Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası (Diğer)
  • 12:15
    ATV Hercai (Diğer)
  • 12:30
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 12:45
    360 Doğala Dönüş (Diğer)
  • 13:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Benim Ailem (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda'nın Mutfağı (Diğer)
  • 13:00
    FOX Kamera Arkası (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Şeref Sözü (Diğer)
  • Canlı 13:00
    Tivibu Spor 2 Frutti Extra Bursaspor - Tofaş (Basketbol)
  • Canlı 13:30
    TRT Spor Ümraniyespor - Altınordu (Futbol)
  • 13:45
    teve2 Çok Gezenti (Diğer)
  • 13:45
    FOX Sen Çal Kapımı (Diğer)
  • 13:50
    TRT 1 Yedi Numara (Diğer)
  • 14:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 14:00
    Beyaz Tv Marka Şehirler (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Set Ekstra (Diğer)
  • Canlı 14:00
  • 14:15
    Kanal D Çarkıfelek (Diğer)
  • Canlı 14:30
    S Sport West Ham United - Manchester City (Futbol)
  • Canlı 14:30
    BeIN Sports 2 Watford - Bournemouth (Futbol)
  • 14:45
    TRT 1 Yeditepe İstanbul (Diğer)
  • 15:00
    teve2 Geniş Aile (Diğer)
  • 15:00
    Beyaz Tv Farkında Ol Kendin Ol (Diğer)
  • Canlı 15:15
    Tivibu Spor 2 HDI Sigorta Afyon Belediye - Türk Telekom (Basketbol)
  • 15:30
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 15:30
    ATV Kuruluş Osman (Diğer)
  • 16:00
    Beyaz Tv Yok Artık (Diğer)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 1 Gaziantep FK - Konyaspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 2 Başakşehir FK - Antalyaspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 3 Atalanta - Sampdoria (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 4 Caen - Guingamp (Futbol)
  • Canlı 16:00
    Tivibu Spor Galatasaray (K) - Botaş (K) (Basketbol)
  • 16:30
    Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv En Güzel Bölüm (Diğer)
  • 16:30
    FOX Yasak Elma (Diğer)
  • Canlı 16:30
    A Spor RB Leipzig - Hertha Berlin (Futbol)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 Bayern München - Eintracht Frankfurt (Futbol)
  • 16:40
    Beyaz Tv Yolcular (Diğer)
  • 17:00
    TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu (Diğer)
  • 17:00
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 17:00
    360 Anadoludayız (Diğer)
  • 17:00
    Show Tv Çocuktan Al Haberi (Diğer)
  • Canlı 17:00
    S Sport Fulham - Crystal Palace (Futbol)
  • Canlı 17:00
    Smartspor Barcelona - Real Madrid (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN MAX2 Cardiff City - Middlesbrough (Futbol)
  • Canlı 17:30
    Tivibu Spor 3 VVV-Venlo - Ajax (Futbol)
  • Canlı 17:30
    Tivibu Spor 2 Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka Tekfen (Basketbol)
  • 18:00
    360 Gökyüzünden (Diğer)
  • Canlı 18:00
    BeIN Sports 4 Lorient - Marseille (Futbol)
  • 18:45
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • 19:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 BB Erzurumspor - Galatasaray (Futbol)
  • Canlı 19:00
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 3 Genoa - Inter (Futbol)
  • 19:30
    Beyaz Tv Suç Ortağı (Diğer)
  • Canlı 19:30
    S Sport Manchester United - Chelsea (Futbol)
  • Canlı 19:30
    Smartspor Sevilla - Eibar (Futbol)
  • Canlı 19:30
    Smartspor 2 Osasuna - Athletic Bilbao (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Borussia Dortmund - Schalke 04 (Futbol)
  • 20:00
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • 20:00
    TV8 MasterChef Türkiye (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çatı Katı Aşk (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv İyi Günde Kötü Günde (Diğer)
  • 20:00
    FOX Zümrüdüanka (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Diğer)
  • 20:00
    ATV Kim Milyoner Olmak İster (Diğer)
  • Canlı 20:00
    Tivibu Spor 2 Büyükçekmece Basketbol - Bahçeşehir Koleji (Basketbol)
  • 21:00
    teve2 Ben Bilmem Eşim Bilir (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 21:45
    BeIN Sports 3 Lazio - Bologna (Futbol)
  • Canlı 21:45
    Smartspor 2 Joventut Badalona - Saski Baskonia SAD (Basketbol)
  • Canlı 22:00
    S Sport Liverpool - Sheffield United (Futbol)
  • Canlı 22:00
    Smartspor Atletico Madrid - Real Betis (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 4 Paris Saint-Germain - Dijon (Futbol)
  • 22:30
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 22:30
    S Sport 2 Porto - Gil Vicente (Futbol)
  • 23:30
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Diğer)
  • 23:45
    teve2 İlk Öpücük (Diğer)
  • 00:00
    360 Beslenme Saati (Diğer)
  • 00:15
    FOX Baraj (Diğer)
  • 00:15
    Show Tv Ramo (Diğer)
  • 00:20
    ATV Su Dünyası (Diğer)
  • 01:30
    Beyaz Tv Suç Ortağı (Diğer)
  • 01:45
    Star Tv Güvercin (Diğer)
  • 01:55
    TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu (Diğer)
  • 02:00
    teve2 Karışık Pizza (Diğer)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ