Villarreal - Sivasspor

BeIN Sports 1 (Canlı) 22 Ekim Perşembe 22:00

Celtic - Milan

BeIN Sports 2 (Canlı) 22 Ekim Perşembe 22:00

Napoli - AZ Alkmaar

BeIN Sports 2 (Canlı) 22 Ekim Perşembe 19:55

Sparta Prag - Lille

BeIN MAX1 (Canlı) 22 Ekim Perşembe 22:00

  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    teve2 Hayat Şarkısı (Diğer)
  • 06:00
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 06:00
    TRT 1 Nirvana Alevler İçinde (Diğer)
  • 06:30
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 06:45
    Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar İle Bugün (Diğer)
  • 07:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:00
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
  • 08:00
    FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
  • 08:15
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
  • 09:00
    360 Doktorum Yanımda (Diğer)
  • 09:00
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 09:45
    Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
  • 09:45
    Star Tv Demet ve Alişan'la Sabah Sabah (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
  • 10:45
    FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:00
    teve2 Annem (Diğer)
  • 11:00
    Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Masumlar Apartmanı (Diğer)
  • 11:15
    Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
  • 12:00
    360 Maksat Yarışmak (Diğer)
  • 12:30
    Show Tv Asuman'la Sevgili Dünürüm (Diğer)
  • 12:45
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 12:45
    360 Sizin İçin Yemek Atölyesi (Diğer)
  • 13:00
    ATV atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
  • Canlı 13:00
    A Spor Erbaaspor - Yozgatspor 1959 FK (Futbol)
  • 13:15
    Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
  • Canlı 13:30
    TRT Spor Tuzlaspor - Ankaraspor (Futbol)
  • 13:40
    TRT 1 Fazlası Zarar (Diğer)
  • 13:45
    teve2 Asi (Diğer)
  • 13:45
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
  • 14:00
    ATV Beni Bırakma (Diğer)
  • 14:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • Canlı 15:00
  • 15:15
    Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
  • 15:45
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • 15:45
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • Canlı 16:00
    TRT Spor İstanbulspor - Akhisarspor (Futbol)
  • 16:00
    teve2 Hanımın Çiftliği (Diğer)
  • 16:15
    Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Yeni Bir Ev (Diğer)
  • 17:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
  • 17:15
    TRT 1 Seksenler (Diğer)
  • 18:00
    teve2 Hanımın Çiftliği (Diğer)
  • 18:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Selçuk Tepeli ile FOX Ana haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    A Spor 1928 Bucaspor - Somaspor (Futbol)
  • Canlı 19:00
    TRT Spor Menemenspor - Bursaspor (Futbol)
  • 19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 19:00
    ATV atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Süper Kumanda (Diğer)
  • Canlı 19:55
    BeIN Sports 4 Young Boys - Roma (Futbol)
  • Canlı 19:55
    BeIN Sports 2 Napoli - AZ Alkmaar (Futbol)
  • 19:55
    TRT 1 Doğrusu Ne? (Diğer)
  • 20:00
    ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)
  • Canlı 20:00
    BeIN MAX2 Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (Basketbol)
  • 20:00
    FOX Mucize Doktor (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Yeni Hayat (Diğer)
  • 20:00
    teve2 Fatmagül'ün Suçu Ne? (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Şeref Sözü (Diğer)
  • Canlı 21:00
    BeIN Sports 3 Panathinaikos - Fenerbahçe Beko (Basketbol)
  • 21:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 21:45
    BeIN Sports 4 Crvena Zvezda - CSKA Moscow (Basketbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN MAX1 Sparta Prag - Lille (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 1 Villarreal - Sivasspor (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 2 Celtic - Milan (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN MAX2 Leicester City - Zorya Luhansk (Futbol)
  • 22:20
    Star Tv Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Diğer)
  • 23:30
    TRT 1 Yerli Dizi (Diğer)
  • 23:30
    Beyaz Tv Ne Var Ne Yok (Diğer)
  • 23:45
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Galip Derviş (Diğer)
  • 00:20
    ATV Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru (Diğer)
  • 01:15
    Show Tv Arıza (Diğer)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ