Bayern Münih - Atletico Madrid

BeIN Sports 1 (Canlı) 21 Ekim Çarşamba 22:00

Inter - Mönchengladbach

BeIN Sports 4 (Canlı) 21 Ekim Çarşamba 22:00

Manchester City - Porto

BeIN Sports 3 (Canlı) 21 Ekim Çarşamba 22:00

Ajax - Liverpool

BeIN Sports 2 (Canlı) 21 Ekim Çarşamba 22:00

  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    teve2 Hayat Şarkısı (Diğer)
  • 06:30
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 06:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:45
    Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
  • 07:15
    TV8 8'de Sağlık (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
  • 08:00
    FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:00
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • 08:15
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 08:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 09:00
    360 Doktorum Yanımda (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
  • 09:00
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 09:30
    TV8 MasterChef Türkiye (Diğer)
  • 09:45
    Star Tv Demet ve Alişan ile Sabah Sabah (Diğer)
  • 09:45
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
  • 10:45
    FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 11:00
    teve2 Annem (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Masumlar Apartmanı (Diğer)
  • 11:15
    Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
  • 12:00
    360 Maksat Yarışmak (Diğer)
  • 12:45
    360 Sizin İçin Yemek Atölyesi (Diğer)
  • 12:45
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 12:45
    Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
  • Canlı 13:00
  • 13:00
    ATV Atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
  • 13:15
    Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
  • Canlı 13:30
    TRT Spor Giresunspor - Adanaspor (Futbol)
  • 13:40
    TRT 1 Fazlası Zarar (Diğer)
  • 13:45
    teve2 Asi (Diğer)
  • 14:00
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 14:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 14:00
    ATV Beni Bırakma (Diğer)
  • 14:00
    TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
  • Canlı 15:00
    A Spor Tekirdağspor - Silivrispor (Futbol)
  • 15:15
    Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
  • 15:45
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 15:45
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:00
    teve2 Hanımın Çiftliği (Diğer)
  • Canlı 16:00
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Yeni Bir Ev (Diğer)
  • 17:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
  • 17:15
    TRT 1 Seksenler (Diğer)
  • 18:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 18:15
    TV8 En Şık Benim (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Atv Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    TRT Avaz Balıkesirspor - Boluspor (Futbol)
  • 19:00
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • Canlı 19:00
  • 19:00
    FOX Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    TRT Spor Altınordu - Altay (Futbol)
  • 19:30
    Beyaz Tv İnfaz: Sınır Devriyesi (Diğer)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Hamburg - Erzgebirge Aue (Futbol)
  • Canlı 19:55
    BeIN Sports 1 Real Madrid - Shakhtar Donetsk (Futbol)
  • Canlı 19:55
    BeIN Sports 2 Salzburg - Lokomotiv Moskova (Futbol)
  • 20:00
    FOX Sen Çal Kapımı (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Şeref Sözü (Diğer)
  • 20:00
    ATV Kuruluş Osman (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Benim Adım Melek (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Güvercin (Diğer)
  • 20:00
    teve2 Fatmagül'ün Suçu Ne? (Diğer)
  • 21:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 21:45
    beIN Connect Sheffield Wednesday - Brentford (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN MAX1 Midtjylland - Atalanta (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 2 Ajax - Liverpool (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 3 Manchester City - Porto (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN MAX2 Olympiakos - Marsilya (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 4 Inter - Mönchengladbach (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 1 Bayern Münih - Atletico Madrid (Futbol)
  • 22:30
    Show Tv Şeref Sözü (Diğer)
  • 23:45
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Galip Derviş (Diğer)
  • 00:15
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 00:15
    FOX Mucize Doktor (Diğer)
  • 00:15
    Star Tv Ölüm Pençeleri (Diğer)
  • 00:20
    ATV Unutursam Fısılda (Diğer)
  • 01:00
    Show Tv Çukur (Diğer)
  • Canlı 01:15
    S Sport Racing Club - Estudiantes (Futbol)
  • 01:30
    teve2 Hırsız Polis (Diğer)
  • 01:30
    Beyaz Tv İnfaz: Sınır Devriyesi (Diğer)
  • Canlı 03:30
    S Sport Flamengo - Junior (Futbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ