Sosa: "Zor bir maç ama iyi hazırlandık!"

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçı öncesinde açıklamalarda bulunan Jose Sosa, kendilerini zor bir maçın beklediğini fakat iyi hazırlandıklarını vurguladı.

Haber; AA
Sosa: 'Zor bir maç ama iyi hazırlandık!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ağustos 2019 20:15
Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Jose Sosa UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki rakipleri AEK ile oynayacakları maçın zor bir maç olacağını ifade ederek, iyi hazırlandıklarını söyledi.

Sosa: "Zor maç olacak"


Sosa, "Hocamızın dediği gibi gerçekten saygı duyduğumuz ve iyi futbol oynamaya çalışan bir takıma karşı oynayacağız yarın. Zor bir maç olacak her iki taraf için de kolay olmayacak iki maç da. Ama biz iyi hazırlandık. Bu maça kadar hazırlıklarımızı çok sıkı bir şekilde gerçekleştirdik. Umarım yarın bunun karşılığını Trabzonspor'u hak ettiği yere getirecek kadar alırız." diye konuştu.


200 davetli taraftar izleyecek

AEK'nın almış olduğu seyircisiz oynama cezası nedeniyle Trabzonspor'un yarın oynayacağı karşılaşma için bordo-mavili kulübe 200 davetiye verildi. 

Bordo-mavi kulüp tarafından sponsorlara ve misafirlere davetiyelerin dağıtıldığı ve protokol tribünü yanından ayrılan yerden bu kişilerin maçı izleyecekleri aktarıldı.
Tümü
TÜMÜ