Hatayspor - Fenerbahçe maçında konuşulan pozisyon

Hatayspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ilk yarısındaki bir pozisyon çok konuşuldu. İşte detaylar..

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Hatayspor - Fenerbahçe maçında konuşulan pozisyon
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Eylül 2021 17:12
Süper Lig'de Hatayspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ilk yarısında yaşanan bir pozisyon çok konuşuldu.

Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Kim Min-Jae, 26. dakikada ceza sahasına gelen ortada topu uzaklaştırdı. Ancak Hataysporlu futbolcular, Kim Min-Jae'nin topa eliyle dokunduğunu belirterek penaltı beklediler. Orta hakem Abdülkadir Bitigen ise oyunun devam etmesini istedi.

ERMAN TOROĞLU: "PENALTI"

Pozisyonu değerlendiren eski hakem Erman Toroğlu "1-0 öndeyken Fenerbahçeli oyuncu sağdan gelen ortaya yattı, kolundan vurdu top dışarı gitti. Hakem bunu görmeyebilir. Ben böyle bir şey görmedim! Federasyon Başkanı olsam MHK başkanına telefon açarım o VAR'daki hakemi oradan al derim! Ben böyle bir şey görmedim. Fenerbahçe'nin galibiyetine gölge düşüreceksiniz. İyi de mücadele ediyorlar. Sen ver ya penaltıyı. Hakeme hiçbir şey demem, görmeyebilir. Ancak televizyondan nasıl görüp, vermezsin? Bu hata falan değil, bu kasıttır. Burada başka bir şey var, araştırsınlar bulurlar. Siz kul hakkı yiyorsunuz. Sana ne ya! Adam 1 puanla belki 3. olacak, belki düşecek. Siz bunların aile hayatından, parasından kul hakkı yiyorsunuz ya. Ben böyle bir hata görmedim." dedi.

RIDVAN DİLMEN: "PENALTI"

Rıdvan Dilmen ise "Kim Min Jae'nin pozisyonu benim gördüğüm açıdan penaltı. Eline çarpıyor diye gözüküyor ama sonradan başka bir açı çıkar mı bilemiyorum." ifadelerini kullandı.

AHMET ÇAKAR: "PENALTI DEĞİL"

Eski hakem Ahmet Çakar ise pozisyonla ilgili olarak "Kim Min-Jae'nin pozisyonu asla ve asla penaltı değil. Topa vurmak istiyor. Kafasını uzatıyor ama iki elden biri kendine destek sağlamak isterken top çarpıyor. Elleri o atlamaya fiziki olarak uygun mu diye bakmak lazım. Normal şekilde atlıyor ve top geliyor." yorumunu yaptı.


Tümü
TÜMÜ