Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Butler: "Kötü bir takım değiliz, ama olmak istediğimiz yerde de değiliz"

Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Miami'nin All-Star molasına 35-19 dereceyle girmesi sonrası, takımın hala daha iyi olması için imkan olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Miami'nin All-Star molasına 35-19 dereceyle girmesi sonrası, takımın hala daha iyi olması için imkan olduğunu söyledi.

Butler, şu ifadeleri kullandı:

"Biz kötü bir takım değiliz, ama henüz olmak istediğimiz yerde değiliz, henüz değiliz. Ki bu sorun değil. Bence ilerlemeye devam ediyoruz, özellikle deplasmanlarda daha iyi olmaya ve maç kazanmanın bir yolunu bulmaya devam ediyoruz."

"HERKES UMURSUYOR VE KAZANMAK İSTİYOR"


Butler, Heat'in genel durumu üzerindeki heyecanını dile getirdi:

"Size doğruyu söylemek gerekirse, takımımızın bulunduğu nokta beni heyecanlandırıyor, çünkü daha da iyiye gideceğiz. Herkes umursuyor ve kazanmak istiyor. Bence bu, özel bir şey yapmak zorundaysanız, sahip olmak durumunda olduğunuz bir zihniyet. Bu gruptan memnunum. Bence herkes bu gruptan memnun."


Koç Erik Spoelstra, Butler'ın deplasmanda gelişmeleri gerektiği yönündeki görüşünü destekledi:

"Kimse deplasman serisinde 1-4 gitmek istemez. Ama, bu soyunma odasında bazı iyi şeylerin olduğunu görmek için çok iyimser olmaya gerek yok."