Porto, Aboubakar'ı bırakmama kararı aldı

UEFA ile yaptığı anlaşmadan dolayı futbolcu satışlarına devam eden son olarak Marega'yı satma kararı alan Porto, Vincent Aboubakar'ı ise kadroda tutacak.

Porto, Aboubakar'ı bırakmama kararı aldı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Haziran 2019 12:36
Abdullah Avcı'nın resmi sözleşmeye imza atmasının ardından transfer çalışmalarına start veren Beşiktaş, ilk büyük sürprizini Vincent Aboubakar ile yaptı. Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda çalışmalarına başlayan siyah-beyazlı yönetim, Kamerunlu santraforun kiralık transferi için Porto ile temaslara başladı ancak Portekiz kulübü Marega'nın olası transferinden dolayı Aboubakar'ın transfer sürecine sıcak bakmıyor.

Bizzat Serdal Adalı ve Umut Güner ikilisinin yürüttüğü transfer operasyonunda Aboubakar'ı 1 yıl kiralık olarak transfer etmeyi düşünen siyah-beyazlı yönetim, Kamerunlu futbolcu ile de görüştü ancak "Porto ile görüşün" cevabını aldı.

Porto ile masaya oturan siyah-beyazlıyönetim, Portekiz kulübüne 2 milyon euro kiralama ücreti teklif etti ancak bu teklif de reddedildi. UEFA ile FFP anlaşmasından dolayı kadrosundaki futbolcuları elden çıkartarak gelir yaratmaya çalışan Porto, Militao (50 milyon euro) ve Felipe (22 milyon euro) ardından da Marega'yı da satarak rahatlamak istiyor.

Marega'nın olası satış durumundan dolayı Vincent Aboubakar'ı kadrosunda tutmak isteyen Porto, Kamerunlu futbolcu için gelen teklifleri de reddediyor.Tümü
TÜMÜ