Ordu'ya iki yerli, iki yabancı

Orduspor Kulübü Genel Sekreteri Murat Gürsoy, transfer döneminde kadrolarına katacakları isimler hakkında bilgi verdi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ordu'ya iki yerli, iki yabancı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 15:49
Orduspor Kulübü Genel Sekreteri Murat Gürsoy, ''Gerçekleştireceğimiz transferlerin ikisi yerli, diğer ikisi ise yabancı olacak'' dedi.

Gürsoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Orduspor'un ikini yarı hazırlıklarını sürdürdüğünü, bunun yanında yönetim olarak transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Mor-beyazlı ekibin ikinci yarıya daha güçlü girebilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Gürsoy, ''Bu anlamda sayın başkanımız ve yönetim kurulumuz geceli gündüzlü yoğun bir çalışma içerisinde'' diye konuştu.

-''Transferlerin ikisi yerli, ikisi yabancı olacak''-

Kulüple daha önce bazı oyuncuların ilişkilerinin kesildiğini, yeni oyuncuların ayrılıp ayrılmayacağının ise hocanın tasarrufunda olduğunu söyleyen Gürsoy, şöyle devam etti:

''Daha önce kulübümüzden Numan Çürüksü ayrılmış, Onur Tuncer'e ise kulüp bulması söylenmişti. Onun dışında şimdilik bir ayrılık söz konusu değil. Ben hocamızdan yeni bir rapor gelmediği sürece kadromuzun muhafaza edileceğini düşünüyorum. Belki yabancı transfer olması durumda bir tasarruf olabilir. O da mutlaka hocamızın raporu doğrultusunda gerçekleşecektir. Onun dışında ben kadromuzun 4 yeni transferle güçlendirilerek maçlarımızın final havasında geçeceğine inanıyorum. Şu anda gerçekleştireceğimiz transferlerin ikisi yerli, diğer ikisi de yabancı olacak. Bu yönde çalışmalar devam ediyor. İnşallah bir aksilik olmadığı durumda 15 Ocak tarihine kadar bu transferle kampa dahil olacak.''

Gürsoy, Orduspor'un transfer süreci içerisinde bütün kesimin desteklerini beklediklerini de sözlerine ekledi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam