Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Marcus, IG hesabıyla tartıştı!: "Senin de, o Sırp kardeşlerin de..."

LA Clippers forveti Marcus Morris, kardeşi Markieff ile Denver Nuggets'ın süperstarı Nikola Jokic'e karıştığı kavga sonrası, Instagram'daki Swishline isimli hesapla küfürlü bir diyaloga girdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
LA Clippers forveti Marcus Morris, kardeşi Markieff ile Denver Nuggets'ın süperstarı Nikola Jokic'e karıştığı kavga sonrası, Instagram'daki Swishline isimli hesapla küfürlü bir diyaloga girdi.

Jokic ve Morris kardeşler arasındaki tartışma, basketbol sahasındaki tartışmalarının üzerinden bir gün geçmesine rağmen yeni gelişmelerle devam ediyor.

Jokiç kardeşler, sosyal medyada Markieff'i savunmaya çalışan kardeşi Marcus ile Twitter'da sözlü kavgaya tutuşmuştu.

Swishline hesabı olayla ilgili bir paylaşımda bulunmuş ve başlangıçta, Jokic'in Markieff'i "hastanelik ettiğini" belirten bir ifade kullanmıştı.

"SENİN DE, O KARDEŞLERİN DE..."

Swishline'dan bu başlığı değiştirmesini isteyen Marcus'un, hesabın sahibiyle girdiği diyalogda sinirlerine hakim olamadığı görüldü:

Morris: "Kardeşim hastanelik falan olmadı, değiştir şu ifadeyi."

Swishline: "İfadeyi değiştiririm, ama paylaşımı yaptığım sırada Markieff 10 dakikadır yerde yatıyordu. Kardeşin ve sen bu ucuz hareketleri yapmayı çok seviyorsunuz, ama sonunda biri karşılık verince deliye dönüyorsunuz."

Morris: "Saçma sapan konuşma, kapa çeneni. Başkalarının düşüncesini gelip burada bana söyleme."

Swishline: "Bunlar kendi düşündüklerim. Playofflarda Luka'ya ne yaptığını gördüm. Çirkef oynayan bir adamsın. Düşündüğün kadar bela biriysen, git bunları o Sırp kardeşlerin yüzüne söyle de neler oluyor görelim."

Morris: "Haha, hiçbir şey bildiğin yok. Senin de, o kardeşlerin de a*** k***. Soytarının tekisin."