Galatasaray'da çare kiralıklar

Hocası ve başkanı henüz belli olmayan, transfer için adım atamayan sarı kırmızılılar, kiralık olarak gönderilen oyunculara "15 Haziran'da İstanbul'da olun" mesajı geçti.

Haber; Türkiye
Abone Ol
Galatasaray'da çare kiralıklar
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Haziran 2021 11:22
Galatasaray'da 21 Temmuz'da oynanacak Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı öncesi yaşanan belirsizliklerin, takıma yansımasını minimuma indirmek için yoğun çaba sarf ediliyor. Fatih Terim'in futbol takımın başındaki görevine devam edip etmeyeceği 19 Haziran'daki genel kurul sonrası belli olacak.

Bunun yanı sıra, birçok oyuncunun da akıbeti netleşmedi. Sözleşmesi sona eren isimlerin durumu bir tarafa, başka takımlara kiralanan oyuncular da takıma döndü.

ALTI OYUNCU GELECEK

Terim'in listesine göre transfer görüşmeleri yapılsa da bonservis ödenmesi gereken hiçbir oyuncuyla temas kurulmadı. Mevcut kadronun güncel hâliyle bir hayli eksik olduğu hesaba katılırken, formül; bu yıl kiralık olarak gönderilen oyuncuları sezon başı hazırlıklarına dahil etmek olarak belirlendi. Yunus Akgün, Sekidika, Jimmy Durmaz, Atalay Babacan, Ali Yavuz Kol ve Diagne'ye 15 Haziran'da İstanbul'da hazır bulunun talimatı verildi.

İngiltere'de gösterdiği performans sonrası Premier Lig ekiplerinin yakın takibine giren Diagne için iki hafta içinde net bir teklif gelmezse, Senegalli oyuncunun eleme maçı sonrasına kadar takımda kalması kararlaştırıldı.
EURO 2020 Navigasyon
Tümü
TÜMÜ