Erol Bulut: "Aidiyet duygusu geri gelecek"

Fenerbahçe'de yeni Teknik Direktör Erol Bulut, Can Bartu Tesisleri'ni gezdi.

Haber; Fenerbahce.org, Fotoğraf; Fenerbahce.org
Erol Bulut: 'Aidiyet duygusu geri gelecek'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ağustos 2020 16:30
Fenerbahçe'de Teknik Direktör Erol Bulut'la İdari Menajer Volkan Ballı, yeni sezonla ilgili düşüncelerini Fenerbahçe Televizyonu'na anlattı.

İlk olarak Can Bartu Tesisleri ile ilgili konuşan Erol Bulut, "Müthiş bir tesis. 2 tane mükemmel saha var. İçinde ekipmanlar mükemmel. Neyi daha geliştirebiliriz ona bakacağız. Gerçekten Avrupa standartlarının üzerinde bir tesis. Bu sezon en iyi şekilde kullanıp takımımıza faydasının olmasını umut ediyorum." dedi.

"AİDİYET DUYGUSU GERİ GELECEK"

Ardından takımda olması gereken aidiyet duygusuyla ilgili görüşlerini belirten Erol hoca, "Ülkemizin geneline baktığımızda aidiyet duygusu biraz arka planda kaldı. Onu aşılamak gerçekten gerekiyor. 30 sene önce bunlar biraz daha farklıydı. O forma sevgisi, sahaya çıktığınız zaman taraftarın isteğini verebilme daha ön plandaydı. Aradan 25-30 sene geçti, her şeyin biraz daha maddi, parasal, ekonomik tarafına kaydığından dolayı o aidiyet duygusu da biraz gitmiş oldu. Onu bu sene geri getirmeye çalışacağız; futbolcularımızla bol bol konuşacağız, toplantılar yapacağız. İnşallah 30 sene önceki o aidiyet duygusunu sahaya getirip birlikte başarıya yürüyeceğiz." şeklinde konuştu.

"İNŞALLAH AYNI BAŞARILARI YAŞARIZ"

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı ise, "Erol hocama öncelikle hayırlı olsun diyorum. Benim çok eski dostum. Birlikte şampiyonluk yaşamıştık, 1996'lı yıllarda. Efsane takımın bir parçasıydı hocam. Gerçi benim o zaman resmi bir görevim yoktu, takıma yardımcı oluyordum. Pereira dönemi, Oğuz hocaların, Aykut hocaların, Tayfun'un, Rüştü'nün, Uche'nin, Högh'ün olduğu şampiyonluk çok anlamlıydı. Erol hoca da onun bir parçasıydı, çok da büyük bir katkısı olmuştu. Herkes hatırlayacaktır. Özellikle Trabzonspor'a karşı oynadığımız maçta Erol hocanın soldan getirip ortaladığı topu Aykut hoca atmıştı. Oğuz Çetin'in de frikik golüyle Trabzonspor'u 2-1 yenerek şampiyonluğa gitmiştik. İnşallah aynı başarıları yaşarız." dedi.Tümü
TÜMÜ